Zpět na » Ostatní » Messi, Neymar, Suaréz a další hvězdy. Turnaj Copa América odvysílá O2 TV

Messi, Neymar, Suaréz a další hvězdy. Turnaj Copa América odvysílá O2 TV

Messi, Neymar, Suaréz a další hvězdy. Turnaj Copa América odvysílá O2 TV © o2tv.cz - Copa América

0

Líbilo se

26.05. - Velmi dobrá zpráva pro fotbalové fanoušky. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají všech 26 zápasů z jihoamerického šampionátu CONMEBOL Copa América, který se letos koná v Brazílii. Přímé přenosy startují 15. června utkáním domácích "Kanárků" s Bolívií, finále se pak odehraje na legendárním stadionu Maracaná 17. července. Televize O2 TV tak vedle kompletní FORTUNA:LIGY a Ligy mistrů doplňuje nabídku dalším atraktivním obsahem.

"Na Copa América se představí největší hvězdy světového fotbalu. Sledovat výkony Brazílie, Argentiny nebo obhájců z Chile bude pro české fanoušky velkým lákadlem. Navíc v době, kdy ve většině soutěží probíhá letní pauza. Odvysíláme kompletní turnaj, včetně semifinále a finále, celkem 26 přímých přenosů. V případě nočních vysílacích časů je naší unikátní výhodou multidimenze, díky které si každý může přehrát jakýkoliv zápas až sedm dní zpětně," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Na 46. ročníku populárního šampionátu si zahraje celkem dvanáct týmů, tradiční desítku států z Jižní Ameriky doplní pozvané reprezentace Japonska a Kataru. Mezi hostitelská města patří Rio de Janeiro, Sao Paulo, Belo Horizonte, Porto Alegre a Salvador. Zlaté medaile obhajuje výběr Chile, který triumfoval v roce 2015 a 2016.

Velkou motivaci uspět na mistrovství Jižní Ameriky má v domácím prostředí Brazílie, která naposledy ovládla šampionát před dvanácti lety. V nominaci trenéra Titeho nechybí taková jména jako Daniel Alves (PSG), Thiago Silva (PSG), Casemiro (Real Madrid), Coutinho (Barcelona), Gabriel Jesus (Manchester City) nebo nejdražší fotbalista planety Neymar (PSG).

Avšak i další reprezentační výběry přivezou opravdové superhvězdy. Například za Argentinu je v nominaci i Messi (Barcelona), Agüero (Manchester City) nebo Dybala z Juventusu. Uruguayci, kteří jsou s patnácti tituly nejúspěšnějším týmem turnaje, se budou zase spoléhat na Luise Suáreze z Barcelony, který by se měl stihnout uzdravit po operaci kolene.

Copa América 2019:

Skupina A: Brazílie, Bolívie, Venezuela, Peru
Skupina B: Argentina, Kolumbie, Paraguay, Katar
Skupina C: Uruguay, Ekvádor, Japonsko, Chile

Redakce / o2tv.cz

Nejnovější články