Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Získejte tři měsíce sledování fotbalu na DIGI TV zdarma

Ostatní - Získejte tři měsíce sledování fotbalu na DIGI TV zdarma

Získejte tři měsíce sledování fotbalu na DIGI TV zdarma © fotbalportal.cz - Sledujte ten nejlepší fotbal tři měsíce zdarma

1

Líbilo se

20.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Už jen do konce srpna máte možnost získat DIGI TV na celé tři měsíce zdarma a naplno si tak užít to nejlepší z Premier League, Primera Division, Serie A či Bundesligy. Přečtěte si, proč je DIGI správnou volbou a jaké jsou čtyři hlavní důvody k jejímu pořízení.

Fandíte fotbalu a hledáte službu, díky které můžete sledovat ty největší evropské ligové soutěže u vás doma? V takovém případě je DIGI TV jasnou volbou. Nyní navíc s možností užít si fotbal po celé tři měsíce zdarma. Jaké další důvody, proč se pro DIGI rozhodnout právě teď?

Premier League to zdaleka nekončí. Messi, Ronaldo živě? Žádný problém

Z ostrovního fotbalu nabízí DIGI TV i FA Cup a Sky Bet Championship, z ostatních světových lig pak Primera Division, Sérii A a Bundesligu. O žádnou fotbalovou hvězdu tak nepřijdete.

Notebook, mobil nebo tablet? Vyberte si

Je jen na vás, jaké zařízení pro sledování zápasů využijete. Na notebooku službu spustíte v běžném prohlížeči, mobil a tablet nabízejí jednoduchou a přehlednou aplikaci.

DIGI TV lze navíc sledovat až na 4 zařízeních současně. Buď stejný kanál nebo na každém zařízení jiný. V takovém případě pouze stačí pořídit si základní balíček s více než 70 programy (349 Kč) a k němu doplňkový balíček Sport za 149 Kč měsíčně. To se vyplatí, pokud je vás v rodině více a máte různé preference, na co se chcete dívat. Jednoduše si každý vybere to své.

Zpětné vysílání a předzápasová studia

Nestíháte zápas a nechcete do něj skočit v 35. minutě? Pusťte si ho od začátku a třeba i s předzápasovým studiem plným zajímavých rozborů. Vrátit v čase se můžete až 7 dní, takže šance, že o některý ze zápasů přijdete, je opravdu malá.

Kompletní sportovní nabídka za 349 Kč měsíčně

Sledovat ten nejlepší fotbal nemusí nutně znamenat, že budete měsíčně platit vysoký paušál, k tomu poplatek za zařízení či za základní balíček kanálů, který vůbec nepotřebujete. DIGI nabízí samostatný balíček Sport Plus za výše uvedenou cenu. Navíc bez nutnosti pořizovat si set-top box. Najdete v něm celkem 15 sportovních stanic včetně čtyř Digi Sportů. Všechny kanály lze sledovat on-line a v HD kvalitě.

Pořiďte si DIGI v letní akci do konce srpna a dostanete tři měsíce zdarma!

Redakce / fotbal.novadigitv.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články