Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Spletl si fotbal s jiným sportem. Kriminální zákrok v předkole Ligy mistrů

Ostatní - Spletl si fotbal s jiným sportem. Kriminální zákrok v předkole Ligy mistrů

Spletl si fotbal s jiným sportem. Kriminální zákrok v předkole Ligy mistrů © express.co.uk - Melisse předvedl nepěkný zákrok

2

Líbilo se

20.07. - VIDEO Tak tohle do fotbalu rozhodně nepatří. Neuvěřitelně brutální zákrok předvedl obránce lucemburského mužstva F91 Dudelange Bryan Mélisse v 1. předkole Ligy mistrů. Zelený trávník si zřejmě spletl s arénou pro bojové sporty, kopem oběma nohama ve stylu karate doslova sestřelil hráče soupeře.

Boje o postup do základní skupiny Ligy mistrů jsou hodně tvrdé. Ovšem to, co předvedl obránce lucemburského šampiona F91 Dudelange Bryan Melisse, přesahuje veškeré hranice. Jeho zákrok v závěru odvetného zápasu s maďarským klubem MOL Vidi FC proti Loïcu Négovi byl totiž neuvěřitelně brutální. Kopem oběma nohama totiž srazil protivníka na zem.

Melisse samozřejmě dostal od rozhodčího zápasu okamžitě červenou kartu, čímž utnul poslední šance jeho týmu vybojovat si postup do dalšího kola. Ten po remíze 1:1 z prvního zápasu prohrával v odvetě 1:2.

Bude zajímavé sledovat, jak vysoký trest Melisse vyfasuje od disciplinární komise UEFA za svůj kung-fu zákrok, protože podobné akce do tohoto sportu rozhodně nepatří.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Čistý

BlueFor16years
cukr - 20.07. Odpovědět

Čistý balón. Smajlík 3

cukr

Akože čistý dement, ale videl som už aj horšie Smajlík 2

LukaModric
M1Ozil - 20.07. Odpovědět

Magor

M1Ozil
Reklama
Reklama
Nejnovější články