Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Manchester United se prý vloží do souboje o Sáncheze. Součástí přestupu může být i jeden z hráčů United

Manchester United se prý vloží do souboje o Sáncheze. Součástí přestupu může být i jeden z hráčů United

Manchester United se prý vloží do souboje o Sáncheze. Součástí přestupu může být i jeden z hráčů United © theguardian.com - Alexis Sánchez

2

Líbilo se

11.01. - BULVÁRNÍK Manchester United by se podle italských zdrojů Sky Sports mohl připojit k městskému i ligovému rivalovi v závodu o získání Alexise Sáncheze. United by mohli přijít s trumfem - výměnou za Sáncheze by do Arsenalu putoval Henrikh Mkhitaryan.

Manchester United podle informací Sky Sports plánuje předčím Manchester City ve všech ohledech. Arsenalu chce nabídnout nejen Mkhitaryana, ale i vyšší přestupovou částku než Citizens. Samotnému Chilanovi jsou United ochotni dát větší plat než aktuální lídr Premier League. Manchester United se ke spekulaci nevyjádřil.

Manchester City zatím plánuje variantu, podle které by Sánchez dorazil až na konci sezony. Po vypršení hráčovy smlouvy by Citizens nemuseli Arsenalu nic platit, a mohli by si tak dovolit dát Sánchezovi podpisový bonus ve výši 30 milionů liber a smlouvu, díky které by si fotbalista vydělal 13 milionů liber ročně. Nyní však pro Manchester City vyvstalo riziko, že jej předběhne městský rival.

Alexis Sánchez mohl přestoupit už na konci léta. Manchester City za něj nabízel 60 milionů liber, Arsenal ale nabídku nepřijal, a to i kvůli tomu, že Gunners nedokázali přivést Thomase Lemara. V probíhající sezoně Sánchez v dresu Arsenalu zasáhl do 21 zápasů, ve kterých vstřelil osm gólů a na další čtyři přihrál.

Ondřej Pražák / skysports.com

Nejnovější články