Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Čermák nakonec může po nehodě v opilosti opět řídit

Ostatní - Čermák nakonec může po nehodě v opilosti opět řídit

Čermák nakonec může po nehodě v opilosti opět řídit © xtasis.org - Aleš Čermák

1

Líbilo se

20.10. - Fotbalista Aleš Čermák z Plzně nakonec může po nehodě v opilosti usednout za volant. Soud pro Prahu 2 mu podle serveru Seznam Zprávy udělil pokutu 160 tisíc korun a osmnáctiměsíční podmínku. Třiadvacetiletý záložník přitom byl původně potrestán zákazem řízení na 20 měsíců.

Čermák havaroval v noci na 28. května, v krvi měl 1,5 promile alkoholu a z hořícího vozu ho museli vyprostit hasiči. Při nehodě si bývalý hráč pražské Sparty zlomil tři žebra a přišel o mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Polsku, kde by za normálních okolností vedl český tým jako kapitán.

Čermák byl původně v červnu ve zrychleném řízení potrestán zákazem řízení, verdikt však odmítl. Nyní dostal od obvodního soudu pro Prahu 2 mírnější trest a podle hráčova advokáta Jiřího Váni se proti němu odvolávat nebude.

Kam dál?

Jan Preisler / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Státní zástupce by se měl okamžitě odvolat, což pevné věřím učinil. Kdyby to byl přestupek do 1 promile, ma zákaz minimalne na půl roku, takhle ma víc a má v trestu jen podmínku? Výsměch a saskarna.

FotbalFan

Je to fakt vysmech spravedlnosti.Kdyby se toto stalo mne nebo tobe tak mame ridicak v cistirne na 2 roky.Navic ta pokuta vzhledem k jeho platu je smesna.Nevim kolik bere,tak dejme tomu 250 tis./mes,tak v Nemecku by za to dostal flastr zhruba desetinasobek platu,tzn.2,5 mega,a jeden rok by urcite mel zakaz rizeni Smajlík 11

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články