Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Na Čechy toho bylo proti Německu moc, píší německá média

Ostatní - Na Čechy toho bylo proti Německu moc, píší německá média

Na Čechy toho bylo proti Německu moc, píší německá média © zimbio.com - Česko v utkání s Německem

0

Líbilo se

10.10. - Češi podali proti Německu slabý výkon, bylo toho na ně moc, píší německá média o sobotním střetnutí obou týmů v kvalifikaci na fotbalové mistrovství světa. Naproti tomu hru domácích, kteří v Hamburku zvítězili 3:0, hodnotí jako galapředstavení, při němž čišela radost ze hry.

"Herně to byl požitek, co mistři světa proti Čechům v příjemně ofenzivní sestavě na hamburském trávníku vykouzlili," píše v dnešním vydání nejčtenější německý deník Bild, který si pochvaluje plynulou kombinaci domácích fotbalistů.

"(Brankář) Neuer si mohl prvních 60 minut klidně číst knížku, tak málo ho slabí Češi ohrožovali," konstatuje také list, který jako jedinou výraznější českou akci zmiňuje střelu Bořka Dočkala ze 63. minuty, s níž si ale německý gólman poradil.

Co si Bild myslí o výkonu českého týmu, dobře dokládá hodnocení jednotlivých hráčů, v němž téměř všichni Češi dostali pětku, tedy nejhorší známku. Lépe dopadli jen Dočkal a brankář Tomáš Vaclík, které list hodnotí trojkou. Naproti tomu němečtí fotbalisté si odnesli nejčastěji dvojku, střelec dvou branek Thomas Müller dokonce jedničku.

Sportovní server kicker.de píše o procházce německých fotbalistů, zároveň ale hodnotí, že Češi do zápasu vstoupili odvážně a drze. "Česko napadalo Německo už u jeho pokutového území, čímž ale soupeři otevřelo velký prostor," míní web, podle něhož domácí jedenáctka předvedla dominantní, suverénní výkon, při němž byla vidět radost ze hry.

"Vítězství německého týmu proti ČR bylo nejlepším německým zápasem od finále mistrovství světa proti Argentině," je přesvědčen sportovní komentátor deníku Die Welt. Zalitoval jen toho, že Němci nepodávali podobné výkony na letošním mistrovství Evropy, které by podle něj jinak nejspíš vyhráli.

Výkon domácích fotbalistů hodnotí vysoce také web listu Süddeutsche Zeitung. K Čechům podotýká, že toho na ně bylo moc a v některých momentech jen přihlíželi tomu, co se na hřišti děje. Server deníku Frankfurter Allgemeine Zeitung zase o českém týmu píše jako o slabém soupeři, který v žádné části zápasu nedokázal konkurovat dominantní hře Němců.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jarolíma by měl buď vystřídat někdo jiný (možností se nabízí spousta) nebo by měl začít znovu a lépe s tím, že sice se na MS do Ruska nepojede, ale že dá do kupy tým, který bude občas porážet i favority a hlavně bude perspektivní pro další kvalifikaci. Ve Lvíčatech rostou hráči schopnější než jsou ti současní. Jen trochu odvahy.

podnebny
WyQinac - 10.10. Odpovědět

lvíčata jsou ale dobrý už x let, jen má většina z nic hve finále se prosadit v dospělým fotbale, ono to není to samý..

WyQinac
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články