Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » TOP 50 Nejkrásnějších branek

Ostatní - TOP 50 Nejkrásnějších branek

0

Líbilo se

28.03. - Po fotbalových parádičkách přichází na řadu další video. Nejhezčí góly. Gólů padá strašné kvantum, vezmeme-li přibližný průměr dvě branky na zápas, jen během jednoho roku pouze v české lize by padlo 480 gólů.

Připočtěme k tomu nižší soutěže na stále vyšší úrovni, kde je kvalita některých hráčů stále vysoká (tzn druhá liga, ČFL a MSFL) a vyjdeme k ještě vyššímu číslu. A to pouze během jedné sezony v jednom státě!

Pravda, většina gólů je ušmudlaných nebo opakujících, ovšem padají i nádherné branky. Některé jste sice možná už viděli, ale většinu z nich uvidíte nejspíše poprvé. A to již z prvně zmíněného důvodu: gólů padá strašně moc, nikdo nikdy nevidí všechny. Ani to nelze. Lze však vidět sestřih nejlepších gólů.

Právě v následujícím videu je krátký dvouminutový sestřih velmi povedených gólů. Jednou se jedná o trefu od půlicí čáry, jindy o inviduální průnik. Mezi známými střelci lze zpozorovat i Thierryho Henryho, který dal pěknou branku v zápase Arsenalu proti Newcastlu United FC v Premier League.Výše uvedené video je ovšem subjektivním pohledem jednoho sedmnáctiletého švédského fotbalového fanouška. Pokud by chtěl vidět někdo góly, které se dostaly do závěrečné nominace TOP 50 Nejhezčích gólů ve fotbale, doporučuji se podívat na následující video. Pravda, jeho délka přes dvacet minut je značně dlouhá, na druhou stranu vidět padesát nejhezčích gólů světa stojí za to!

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články