Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Předhled nejpovedenějších parádiček

Ostatní - Předhled nejpovedenějších parádiček

0

Líbilo se

25.03. - Kdo je největší fotbalový kouzelník? Ronaldinho? Thierry Henry? Tomáš Rosický? Někdo jiný? Kdo? Co umí oproti ostatním? O tom se budete moci přesvědčit v následujícím článku během pěti videí s kousky míčových kouzelníků, ať již profesionálů, nebo amatérů.

Kdo je největší fotbalový kouzelník? Ronaldinho? Thierry Henry? Tomáš Rosický? Někdo jiný? Kdo? Co umí oproti ostatním?

Parádičky nebo freestyle. Na to lidi chodí na stadiony, tím se baví. Parádička i za bezgólového stavu dokáže nadchnout nezaujaté oko diváka více, než ušmudlaný gól. Ovšem parádičky neprovádějí naštěstí jen fotbalisté na place, umí je daleko více lidí. Někdy je při pohledu na jejich umění až pomalu škoda, že nehrají profesionálně fotbal.

Ovšem profesionální fotbal není jen o parádičkách. Je také o taktice, o kondici, o psychice, o pohybu a o dalších a dalších věcech. Parádičku si mnohdy nedovolí ani ti největší fotvalový virtuosové co běhají v elitních ligových soutěžích světa. I Ronaldinho, Henry, Rosický a další kolikrát zahrají "fotbalově" než "na parádu".

Pojďme se tedy nyní kouknout na některé parádičky z ulice, o které bychom jinak přišli.

První video je téměř deset minut dlouhé, ovšem stojí za to. Podle mě je to nejlepší video ze všech, k vidění jsou ty nejlepší parádičky, atmosféru podtrhuje skvělá muzika. Sice zde popíráme tvrzení, že skvělé parádičky nejsou vidět na hřišti, jelikož se v krátké sekvenci mihne i zmíněný Ronaldinho, ovšem hned poté Edgar Davids dokazuje, že i profíci si spíše excelentní trik troufnou předvést mimo hrací plochu.
Další video je ze známé akce Joga3Bonito, kde několik amatérských hráčů nacvičuje technické finesy. Jeden z nich například trefí obtížným kopem směrem za sebe basketbalový koš.
Třetí video je stejně jako druhé z akce Bonito, celé začíná větou Co je to Bonito? Poté za zvuků španělské písně se na scéně mihne několik fotbalistů, kteří ukazují své nejvytříbenější fotbalové umění.
V celkově čtvrtém videu zavítáme do kabiny brazilského národního týmu, kde Ronaldinho jako jeden z prvních rozehraje míč a začíná festival fotbalových lahůdek, ovšem míč zůstává stále nonstop ve hře...
Poslední video je nezvratným důkazem, že parádičky se dají předvádět za každého počasí, na každém povrchu a efektní může být i pohyb bez míče.
Tak kdo je největší míčový kouzelník?

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články