Zpět na » Ostatní » Podle chilských médií Arturo Vidal přestoupí do Realu

Podle chilských médií Arturo Vidal přestoupí do Realu

Podle chilských médií Arturo Vidal přestoupí do Realu © latercera.com - Arturo Vidal

0

Líbilo se

05.07. - Dnes ráno mohl Arturo Vidal slavit. S chilskou reprezentací poprvé v historii vybojoval Copu Américu a v nejbližších hodinách by si oslavy mohl zopakovat, neboť se prý blíží jeho přestup do Realu Madrid. Alespoň o tom spekulují místní média této jihoamerické země.

Konkrétně deník La Tercera Chile uveřejnil informaci o tom, že Vidal se stane hráčem Bílého baletu až do roku 2020 poté, co se Juventus dohodl s Realem na podmínkách přestupu. Juventus prý o celé záležitosti nemá ani ánunk, nicméně v Itálii se mluví alespoň o dohodě mezi Vidalem a madridským klubem.

Zmíněný plátek cituje Vidalovy rodinné příslušníky, kteří už prý balí kufry, neboť po skončení Copy Américy se chystají vyrazit směr hlavní město Španělska. Dokonce prý novináři mluvili s agentem fotbalisty Fernandem Felicevichem, který jim potvrdil, že po skončení turnaje bude přestup potvrzen oficiálně.

Arturo Vidal by byl pro trenéra Realu ideální posilou, neboť může ve středu pole zaujmout hned několik míst. Navíc má za sebou velmi dobrou sezónu v Juventusu a rovněž jeho výkony na právě skončené Copě Américe měly velmi vysokou úroveň,. V průběhu turnaje si ale neodpustil mimosportovní prohřešek, kdy byl po dopravní nehodě načapán s alkoholem v krvi.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články