Zpět na » Ostatní » Vyhraj fotbalovou soupravu od PUMY a trénuj jako David Limberský

Vyhraj fotbalovou soupravu od PUMY a trénuj jako David Limberský

Vyhraj fotbalovou soupravu od PUMY a trénuj jako David Limberský © puma.com - David Limberský

1

Líbilo se

03.12. - Společně se sportovní značkou PUMA jsme pro vás přichystali soutěž o tréninkovou fotbalovou soupravu. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a s trochou štěstí můžeme vylosovat právě vás. Jeden výherce si pak vyzkouší trénovat jako David Limberský a vyhraje sportovní triko PUMA IT evo Graphic Tee a šortky PUMA IT evo TRG.

David Limberský je jedním z českých reprezentantů a hráčů FC Viktoria Plzeň. V průběhu roku PUMA představila jak nové dresy Viktorky, tak nové dresy české fotbalové reprezentace s inovativní technologií POWER ACTIVE, která spočívá v anatomicky tvarovaných stimulačních pásech strategicky umístěných na vnitřní straně dresu. Tyto pásy poskytují hráčům mikroskopické masáže pokožky a umožňují rychlejší a efektivnější regeneraci svalů.

Kromě toho je David Limberský také hráčem PUMY a na trávníku obouvá kopačky evoPOWER inspirované svobodou při kopání bosou nohou. Ty mu usnadňují manévrování s míčem a zlepšují jeho kopací techniku i přesnost. Mimo kopaček při tréninku samozřejmě obléká i další produkty z kolekce, včetně trika a šortek, které teď můžete mít i vy. Tričko IT evo Graphic Tee disponuje technologií PUMA dryCELL, která rychle odvede přebytečnou vlhkost od těla. Hráč tak zůstane v pohodlí a suchu po celou dobu zápasu. Stejnou technologií disponují také funkční kraťasy IT evo TRG, které díky svítivě žlutým detailům perfektně ladí k fialovému tréninkovému triku se svítivě žlutým logem PUMA.

Soutěžní otázka:

Kdy společnost PUMA vůbec poprvé představila nové revoluční kopačky evoPOWER?

a) Před 10 lety
b) Před 3 lety
c) Na začátku tohoto roku

Váš tip odešlete na email [email protected], do předmětu napište “PUMA”.

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Tři výherce triček a dva s míčem vylosujeme 12. prosince.


Redakce / fotbalportal.cz, PUMA.com

Nejnovější články