Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Santon, Paulinho a Lukaku. Tři jména pro AS Řím

Santon, Paulinho a Lukaku. Tři jména pro AS Řím

Santon, Paulinho a Lukaku. Tři jména pro AS Řím © bleacherreport.com - Romelu Lukaku

1

Líbilo se

20.03. - Kapitán Francesco Totti během tohoto týdne prohlásil, že AS Řím potřebuje pro příští sezónu do bojů v Lize mistrů posílit ještě o tři důležité hráče. Tottiho sen o vyhrané nejprestižnější evropské soutěži totiž stále žije. Vedení klubu má na celou věc podobný názor a nové posily má již dokonce vytipovány. Které to jsou?

Letošní sezóna ještě neskončila, ale AS Řím již shání posily pro tu nadcházející. Zcela určitě v ní totiž bude bojovat v evropských pohárech a dost možná také v Lize mistrů. Nakupovat budou Římané v anglické Premier League.

AS Řím potřebuje posílit zejména na kraji obrany a sportovnímu řediteli Sabatinimu se pro tento post nejvíce zamlouvá bývalý obránce Interu Milán Davide Santon. Velká naděje italského fotbalu momentálně obléká dres Newcastlu a domácím fanouškům trochu zmizela z očí. Santonův agent již dříve návrat do Itálie nevyloučil.

Dva záložníci Tottenhamu jsou pak v hledáčku římského celku již delší dobu. Oproti Sandrovi ale může Paulinhova cena po nadcházejícím mistrovství světa velmi vzrůst. Zájem o 25 letého brazilského záložníka je ze strany AS Řím velký a proto se dá očekávat, že italský klub bude chtít celou transakci uzavřít ještě před světovým šampionátem.

A konečně také útok. Zde má Sabatini vyhládnutého belgického útočníka Lukaka. Dvacetiletý Belgičan patří londýnské Chelsea, která ho však před letošní sezónou na poslední chvíli odeslala na hostování do Evertonu. Jeho cena není příliš vysoká a José Mourinho by s prodejem nového Didiera Drogby klidně mohl souhlasit.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / Fotbalportal.cz/ corriere.it

Související odkazy
Nejnovější články