Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Amatérské mistrovství ČR ve futsalu

Ostatní - Amatérské mistrovství ČR ve futsalu

Amatérské mistrovství ČR ve futsalu © ovbcup.cz - OVB CUP 2013

0

Líbilo se

22.11. - V prosinci se v České Lípě a dalších městech uskuteční šestý ročník futsalového turnaje OVB Cup, kterému Fotbalová asociace ČR udělila status Otevřeného amatérského mistrovství České republiky.

Vysokou prestiž této akce dokládá stále rostoucí počet účastníků i kategorií. Letos se začne hrát už 7. 12. v Hradci Králové, kde se utká dvacítka mužstev, poté dalších dvacet týmů nastoupí 15. 12. v Praze a mužská část turnaje vyvrcholí 21. 12. 2013 v České Lípě za účasti čtyřiceti týmů.

21. prosince proběhne také ženský turnaj s deseti družstvy a v termínech od 26. do 30. 12. se utkají týmy v mládežnických kategoriích v České Lípě a Zákupech.

OVB Cup je stejně jako v minulých letech vynikající příležitostí pro hráče již od rekreační úrovně poměřit síly s těmi nejlepšími družstvy v České republice a také ideální šancí, jak si sportem pročistit hlavu od vánočního shonu.

Veškeré nezbytné informace včetně přihlašovacího formuláře, výsledků minulých ročníků, síně slávy, kontaktů a mnoha dalších zajímavostí naleznete na webové stránce turnaje: www.ovbcup.cz. Aktuální informace nabízí rovněž profil turnaje na www.facebook.com/ovbcup.cz.

/ ovbcup.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Témata článku
Nejnovější články