Zpět na » Ostatní » Del Piero měl nakročeno do Ajaccia

Del Piero měl nakročeno do Ajaccia

Del Piero měl nakročeno do Ajaccia © news.com.au - Del Piero Sydney

1

Líbilo se

29.06. - Bývalý kapitán Juventusu Turín, Alessandro Del Piero, byl krok od návratu do evropského fotbalu. Na poslední chvíli si ale přestup do Ajaccia rozmyslel a zůstal v Sydney.

Italská média v pátek večer představila čtenářům zajímavou zákulisní informaci. Bývalý dlouholetý hráč Juventusu Turín, Alessandro Del Piero, se vážně rozhodoval, že svou zkušenost s australským fotbalem ukončí již po jediném roce. Své slovo a souhlas k přestupu totiž po dlouhém jednání dal korsickému klubu AC Ajaccio, které v minulé sezóně skončilo na 17. místě ve francouzské lize.

Po jediné sezóně odehrané v Sydney se schylovalo k velkému návratu do evropského fotbalu. Přesně podle slibu Del Piera nedošlo na jednání s žádným z italských klubů, ale ani Ajaccio nemůže slavit. Del Piero na poslední chvíli od svého slova odstoupil a přestup zrušil. Důvod? Názor zbytku rodiny, kterému se ze Sydney na Korsiku nechtělo. Nic na tom nezměnilo ani to, že se na lavičku Ajaccia právě posadil Fabrizio Ravanelli, bývalý útočník, který v letech 1992 až 1996 střílel branky v dresu Juventusu a s mladičkým Del Pierem se potkával na jednom hřišti.

Andrea Suttnerová / Sportmediaset.it

Nejnovější články