Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Otevřené amatérské mistrovství ČR ve futsalu

Ostatní - Otevřené amatérské mistrovství ČR ve futsalu

Otevřené amatérské mistrovství ČR ve futsalu © ovbcup.cz - Plakát

0

Líbilo se

20.10. - Tak, jako již tradičně na Vánoce chodí Ježíšek, stejně neomylně budete hledat v kalendáři sportovních akcí vánoční svátek futsalu - OVB Cup. Tento, vždy velmi silně obsazený turnaj, budou již popáté hostit haly v České Lípě a Zákupech.

Tento rok to bude opravdové entrée přicházejících Vánoc, turnaj proběhne v magické datum 22.12. 2012 a od Fotbalové asociace České republiky získal titul „Otevřené amatérské mistrovství České republiky ve futsale“.


OVB Cup je skvělou příležitostí, jak mohou rekreační hráči poměřit své síly. Kromě hodnotných cen a závěrečné afterparty je pro účastníky, ale i diváky, kteří jsou vřele vítání, připraven bonbónek v podobě dalšího pokračování Českého poháru ve freestyle fotbalu - tito borci vám dokáží předvést s míčem lepší triky než Messi s Ronaldem dohromady.

Nevěříte? Tak přijďte 22.12. 2012 do nové víceúčelové haly v České Lípě a Zákupech, ať již jako diváci, nebo jako aktivní účastníci a oddychněte si od předvánočního shonu. Skvělou podívanou slibuje také turnaj žen, který probíhá paralelně s mužským v hale Lokomotivy (vedle nové haly). Více informací naleznete v nejbližších dnech na webu: www.ovbcup.cz, kde naleznete také možnost přihlásit se na turnaj.

Koluje Vám futsal v krvi, nesmíte zde chybět!!!

/ ovbcup.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
camfuu - 22.10. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
Reklama
Nejnovější články