Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Šok ve Splitu

Ostatní - Šok ve Splitu

0

Líbilo se

23.07. - AKTUALIZUJEME, PROTOŽE Ĺ OKEM POKRAČUJE I UEFA ! Fotbalportal Vám přináší jako první šokující informaci ze zápasu Budučnost Podgorica - Hajduk Split (1:1).

V Jadranském přístavu vybuchla bomba.

Jinak se snad ani nedá nazvat to, že hráč Hajduku Drago Gabri, který patřil k nejlepším hráčům odehraného zápasu 1. předkola poháru UEFA , není registrován na pohárové soupisce. Ředitel klubu Fiorentini říká, že nevidí problém, protože hráč nově ani nepřestupoval, není cizinec a ani neměl zákaz startu za karty.Takže může UEFA vzít v potaz soupisku z loňského roku.

Ředitel černohorského klubu Žarko Vukčević potvrdil, že od nich stížnost na UEFU nepřišla a že by si sám nedokázal představit, že by Hajduku mohl hráč ze soupisky vypadnout.Nicméně to bude konzultovat s jejich fotbalovým svazem, aby zjistil případné možnosti.

Já osobně v tom problém vidím a výkonný výbor UEFY se tím bude v pondělí hned zabývat. Hajduku totiž hrozí kontumace 0:3, což by v odvetě velmi těžko dotahovali.

Opět bombou můžeme nazvat zatím šalomounské řešení tohoto problému. Domácí Černohorci si totiž na neoprávněný start Gabriho opravdu nestěžovali a jelikož jim uběhla zákonná 24 hodinová lhůta, tak již ani nemohou. Takže UEFA vydala rozhodnutí, že se prvním zápasem bude případně zajímat na dalším zasedání, tj. 9.8., což už bude znám výsledek odvety. Toto rozhodnutí je samozřejmě velmi výhodné pro Hajduk, který by se neměl nervovat a soupeře hravě rozdrtit. Nicméně může nastat i opak, takže sledujte další informace.

/ Sportske novosti / Fotbalportal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články