Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Budoucnost vs.Hajduk 1:1, výsledek lepší než hra

Ostatní - Budoucnost vs.Hajduk 1:1, výsledek lepší než hra

0

Líbilo se

20.07. - Fotbalportal Vám přináší review prvního předkola poháru UEFA, kde se potkali dva bývalé jugoslávské týmy.

Hrálo se v sestavách:

BUDUĆNOST: Vujadinović 5,5, Lakić 6, Vukčević 6, Perišić 6, Vuković 6, Raičević 5 (od 46. Ĺ ćepanović 7), Vlahović 6, Đurišić 6, Mugoša 5 (od 46. Božović 6,5), Delić 6, Sekulić 6 (od 77. Milić -).

HAJDUK: Balić 6,5, Buljat 6, Gal 6,5, Živković 7, Hrgović 7, Pelaić 6, Andrić 6 (od 75. Damjanović - ), Gabrić 6 (od 87. Musa - ), Cernat 5,5, Rukavina 5,5 (od 88. Čubrilo - ), Kalinić 6.

Dvacet osm minut se na trávníku nedělo nic zajímavého,až z přímého volného kopu vymetl kapitán Hajduku Mirko Hrgović pravý horní roh brankáře Vujadinoviče.Poté byli Černohorci dost zmateni a na hřišti existovalo jedno mužstvo.Další šanci měl opět nejlepší hráč zápasu Hrgovič, ale on ani po něm Buljat neuspěli. Poté začali mít navrch domácí a až do poločasu přitiskli Hajduk na jeho polovině.Velmi nebezpečná byla hlavička Sekuliče do tyče.

Ve druhé půli domácí stupňovali tlak výsledkem byl v 59‘ vyrovnávací gól Ĺ ćepanoviće z hranice šestnáctky. Od té chvíle se hra úplně otočila a výsledkem byl obrovský tlak Černohorců, který však vyústil „jen“ ve dvě stoprocentní gólové šance střídajícího Miliče.

Trenér Hajduku Ivan Pudar nebyl spokojen s výsledkem, ale především vůbec s hrou svého mužstva. Nová posila Cernat byl nejhorší z mužstva a od ostrostřelce Rukaviny se čekalo také mnohem více.

Jinak přes den bylo v Podgorici více než 40 stupňů Celsia a utkání přihlíželo 10 000 diváků,z toho 1 500 fanoušků Hajduku.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články