Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview 1 kola Chorvatské ligy (HNL)

Ostatní - Preview 1 kola Chorvatské ligy (HNL)

0

Líbilo se

19.07. - Vzhledem k tomu, že se zřejmě nepodaří zítra dodělat sekci na ostatní ligy a začíná chorvatská liga, dovolím si preview pro sázkaře i uživatele umístit zatím do Ligue 1.Věřím, že nová sekce bude co nejdříve spuštěna a s chorvatskou i ostatními ligami se již budete setkávat tam. Kurzy uvádím podle chorvatských sázkových kanceláří, jsou to první zápasy, takže zatím s velmi malou důvěrou.

.

.


CIBALIA –VARTEKS 0

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Orientační kurzy 2,30 – 3,20 – 2,75

Loňské zápasy byly 1:2 (první zápas doma) a 0:1. Vzhledem k malým změnám v kádrech dám spíše méně 2,5 gólu a remízu.

DINAMO ZAGREB – Ĺ IBENIK hcp 1

Začátek v sobotu v 20 hodin.

Orientační kurzy 1,20 – 5,80 – 9,50

Loňské zápasy 4:3 a 1:2. Chorvatské servery se těžce pouštějí do Dinama, které si myslelo, že prodejem Eduarda se dostalo mezi evropské kluby.Připomínají ostudné vyřazení z pohárů loni od Auxerre a nadhazují tragický úterní výkon v předkole Ligy mistrů v Baku (1:1). A podsouvají jim též, že by při stejných výkonech mohli mít problém v druhém kole LM proti Domžale nebo Tiraně.(Vyřazení s Lankaranem si vůbec nikdo nepřipouští).

Ăštočníci Mandžukić a Tadić by Eduardovi nemohli ani zavazovat kopačky. Vukojević je nejpomalejší v Evropě, Drpić nejhorší stoper. Luka Modrič měl nejhorší den své kariéry, Čorluka zrovna tak, takže pokud se něco nezmění, budou opět jednoocí králem.

Ta tragédie se odehrála v sestavě:

DINAMO: Koch 7.5, Ćorluka 6.5, Drpić 6, Carlos 6, Čale 6, Vukojević 6, Pokrivač 5.5 (od 85. Chago -), Sammir 6.5 (od 58. Etto 7), Ĺ okota 5.5, Modrić 6, Tadić 5.5 (od 46. Mandžukić 6)

Tolik chorvatské servery a noviny, věřte mi, že až někdy přeložím všechno,budete ještě velebit české novináře, jak jsou na naše mužstva po zbabraných zápasech milí…

K tomuto zápasu jen dodám, že Ĺ ibenik jako loňský nováček to bude mít druhou sezónu velmi těžké, a to ještě po prodeji nejlepšího střelce Ante Rukaviny do Hajduku. Ĺ ibenik měl úspěchy především doma,na stadionu Maksimiru nebude mít nejmenší šanci a prohraje i v hcp.

MEDIMURJE – NK ZAGREB 1

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Orientační kurzy 2,50 – 3,20 – 2,50

Loňské zápasy 2:0 a 0:4. Vzhledem k vybrakování kádru NK Zagreb a jejich ostudnému vyřazení z Intertota, budu volit jasnou jedničku, protože v Čakovci se nikdy moc nevyhrávalo.

OSIJEK – SLAVEN BELUPO - 2,5 gólu

Začátek v neděli ve 20 hodin.

Orientační kurzy 2,00 – 3,10 – 3,45

Loňské zápasy 1:1 a 0:1. Tady to opět vidím na méně 2,5 gólu a remízu.

ZADAR – HAJDUK SPLIT – 2,5 gólu

Začátek v neděli v 18 hodin.

Orientační kurzy 9,00 – 5,00 – 1,25

Zadar se dostal po letech zpět do první ligy, mrzíme, že tam na tento zápas nebudu, protože loni jsem tam viděl pár druholigových zápasů a je to parta fajn nadšenců.Nicméně i když budou vyloženě orat hřiště, bod bude pro ně velkým úspěchem.Předem upozorňuji, že stadion bude vyprodaný a Split je pro ně něco jako Brno pro Spartu. S výše uvedenými kurzy to sázet nebudu, možná bych zkusil méně 2,5 gólu,protože proti hodně našlapanému Hajduku to bude hodně o obraně.

ZAPREĹ IČ – RIJEKA 0

Začátek v pátek ve 20 hodin.

Orientační kurzy 2,45 – 3,20 – 2,55

Předloňské zápasy 0:2, 0:0. Zaprešič s přehledem vyhrál 2.HNL, ale tam byl jednookým králem. Rijeka minulou sezónu těžce provařila a nebezpečná je spíše doma pod skálou. (Podobný stadion jako portugalská Leiria). Očekávám u nadšeného nováčka zisk bodu za remízu.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články