Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Sázkařské preview 3. kola HNL

Ostatní - Sázkařské preview 3. kola HNL

0

Líbilo se

02.08. - Opět se Vám Fotbalportal snaží přinést nejnovější informace z Chorvatska, kde se o víkendu hraje již 3. kolo. Článek bude ještě aktualizován po upřesnění sestav.

MEDIMURJE ČAKOVEC – VARTEKS VARAŽDIN více než 2,5 gólu

Začátek v soboru v 17, 30 hodin.

Vzájemně loni 1:2, 5:1. Varaždinci již mají po nezdaru v prvních dvou kolech docela nůž na krku, protože před sezónou pokřikovali něco o pohárech. Zápas proti o hodně slabšímu Čakovci začnou kanonádou, i když o jejich výhře také nepochybuji, nejjistější sázkou se mi zdá více než 2,5 gólu v kurzu 1,7 a s důvěrou 6,5/10. Dvojka v kurzu 2,85 bude mít důvěru menší.

NK ZADAR – NK Ĺ IBENIK méně než 2,5 gólu

Začátek v soboru v 17, 30 hodin.

Přímý souboj kandidátů sestupu neboť mezi těmito dvěma se bude rozhodovat o druhém sestupujícím.Kádr má o něco silnější Zadar, má také větší podporu.Ale je to lokální derby, takže fanoušků bude zřejmě dost z obou táborů.Jen nevím, jestli to bude ke koukání, protože mi vychází remíza 0:0 nebo jednogólové vítězství domácích. Čili sázka na méně než 2,5 gólu s kurzem 1,95 bude mít důvěru 6,5/10.

NK OSIJEK- NK RIJEKA méně než 2,5 gólu

Začátek v soboru v 20, 00 hodin.

Souboj dvou zatím 100% ziskových klubů přinese obranný fotbal s minimem šancí i gólů. Loni spolu 1:0, myslím, že maximálně jeden gól rozhodne.Sázka na méně než 2,5 gólu v kurzu 1,75 má vysokou důvěru 7/10 a půjde na můj main.

INTER ZAPREĹ IČ – DINAMO ZAGREB 2 v hcp

Začátek v soboru v 20, 00 hodin.

Souboj největšího kandidáta sestupu s nejlepším mužstvem v Chorvatsku. Tento zápas ani nemůže přinést překvapení, protože tam je na naše poměry rozdíl několika lig a bude to jen o skóre. Dvojka v kurzu 1,2 je celkem nezajímavá, takže budu hledat sázku v handicapu nebo více než 2,5 gólu za 1,4 s důvěrou 7/10.

CIBALIA VINKOVCI – HAJDUK SPLIT méně než 2,5 gólu

Začátek v neděli v 17, 30 hodin.

Loni spolu 0:1, 0:0. O žádné přestřelce to nebude ani teď. Domácí se budou snažit neprohrát, hosté po náročném utkání v poháru UEFA se také nebudou moc honit.Hajduk zatím letos není ve 100% pohodě, ale prohrát by rozhodně neměl, chce-li se snažit stíhat Dinamo. Ovšem kurz 1,42 na dvojku je velmi podhodnocený, takže já zvolím opět sázku na góly, a to méně než 2,5 gólu s kurzem 2,15 a s důvěrou 6/10.

NK ZAGREB – SLAVEN BELUPO KOPRIVNICA 1

Začátek v neděli v 17, 30 hodin.

Loni spolu 3:0, možná se stejného výsledku dočkáme i letos. Domácí se z prodeje klíčových hráčů vylízali docela slušně a mužstvo z Kopřivnice by nemělo klást velký odpor. Kurz 1,9 na jedničku si dám s důvěrou 6/10, ale ještě počkám na sestavy.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články