Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Slovák Had mění Rusko za Portugalsko

Ostatní - Slovák Had mění Rusko za Portugalsko

0

Líbilo se

29.07. - Chladné ruské počasí vymění slovenský obránce Marián Had za prosluněné portugalské pláže. Jeho nepříliš vydařené angažmá v Lokomotivu Moskva je u konce, čtyřiadvacetiletý bek se pokusí probít do základní sestavy Sportingu Lisabon.

Třináctinásobný slovenský reprezentant ukončil ruské trápení a zkusí štěstí na opačném konci Evropy. Kluby si přestupovou částku za levonohého obránce nepřály zveřejnit. O Hadově odchodu se už nějaký ten čas spekulovalo, od svého příchodu na začátku roku 2006 z 1.FC Brno totiž za Lokomotiv nastoupil k pouhým devíti ligovým utkáním.

Právě v moravské metropoli se jeho hvězda rozzářila natolik, že za něj moskevský velkoklub neváhal vyplatit částku přesahující šedesát milionů korun. Po roce však svoji ruskou anabázi končí a bude se prát o místo v základní sestavě ve Sportingu Lisabon. Jeho šance zvýšily i odchody stabilních beků Rodriga Tella a Marca Caneira. Další Hadovou výhodou je, že je schopen nastoupit i ve středu obrany.

Had se stal šestou posilou kouče Paula Benta po Pedru Silvovi, Vladimiru Stojkovičovi, Simonu Vukčevičovi, Gladstoneovi a dalších "ruských" nováčcích Derleiovi a Maratu Izmajlovovi. V novém působišti na Hada čeká šance zahrát si Ligu mistrů, Sporting je nasazen přímo do základní skupiny.

Martin Vymyslický / uefa.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články