Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Los Angeles Galaxy chce Zidana

Ostatní - Los Angeles Galaxy chce Zidana

0

Líbilo se

28.07. - Do americké ligy by chtěli přivézt další hvězdu. Po tom, co Los Angeles Galaxy přetáhli do svého týmu Beckhama z Realu Madrid, chtějí přesvědčit bývalého hráče bílého baletu, který je už ovšem ve fotbalovém důchodu.

Na začátku uplynulé sezóny jsme slýchávali fámy, že Beckham odejde do Ameriky, kde zakončí svou kariéru. Nikdo nebo jen málo lidí tomu věřilo, ale teď je to skutečností. Anglický záložník přestoupil do Los Angeles Galaxy a zřejmě tam i ukončí svou fotbalovou kariéru.

Ovšem MLS nechce zůstat jen u jedné hvězdy. Chtějí dát americké lize větší popularitu, a proto se snažili přesvědčit už i takové hráče jakými jsou: Verón, Figo nebo Ronaldo a nově je to Zinedine Zidane. Los Angeles Galaxy Francouzovi nabízejí více jak 35 miliónů eur zato, že v Americe odehraje jeden jediný rok.

Určitě by se tak o MLS zajímalo více lidí, protože vidět hrát Beckhama a Zidana znovu v jednom týmu by bylo něco úžasného. Avšak Francouz by musel tuto nabídku nejen přijmout, ale také odejít z fotbalového důchodu.

http://www.fcatv.cz/images/aktualne/cla249.jpg http://blogs.ideal.es/media/zidane_06.jpg

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články