Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Jak posílil Sporting?

Ostatní - Jak posílil Sporting?

0

Líbilo se

27.07. - Sporting Lisabon loňskou sezónu zakončil vítězstvím v Portugalském poháru a druhým místem v lize. Letos se opět zapojí do bojů v Lize mistrů. Náročný program a velké ambice si vyžádaly příchod kvalitních posil. Sporting při jejich výběru vsázel hlavně na mládí, výjimkou potvrzující pravidlo je brazilský kanonýr Derlei.

Sporting Lisabon se při výběru posil zaměřil zejména na hráče s původem ze zemí z bývalé Jugoslávie. Několik posil zelenobílí vybrali v Rusku. Celkově se dá říci, že se Sporting zaměřil hlavně na mladé hráče. Novým strážcem svatyně celku trenéra Paula Benta bude Vladimir Stojkovic. Třiadvacetiletý srbský reprezentant vloni působil v Nantes a nyní má vyplnit mezeru vzniklou odchodem Ricarda do Betisu. Do obrany přišel Brazilec Gladstone (22 let). Gladstonova budoucnost se vyvíjela velmi slibně. Měl se stát součastí týmu Juventus Turín. Jenže korupční skandál v minulém roce přinesl bianconeri takové potíže, že si Brazilce nemohl dovolit. Gladstone nasbíral první evropské zkušenosti alespoň během krátkého hostování ve Veroně. Časem by se mohl zabydlet v reprezentaci Kanárků. Gladstone stále patří Cruzeiru a v Portugalsku bude hostovat.

Paulo Bento bude mít k dispozici dva nové ofensivně laděné záložníky. Shodou okolností oba přicházejí z Ruska. Černohorec Simon Vukcevic má podle rodného listu teprve 21 roků a už patří do širšího reprezentačního výběru své země. Sporting si jej vyhlédl v Saturnu Ramenskoje. V Lisabonu má také prokázat svůj nesmírný talent ruský záložník Marat Izmailov (24). Reprezentant Ruska, který je ceněn pro své driblérské i střelecké schopnosti, přichází na hostování z moskevského Lokomotivu.

O pozici dvorního kanonýra týmu by se měl ve Sportingu poprat Černohorec Milan Purovic a Brazilec Derlei. Bez sedmi centimetrů dva metry vysoký Purovic (22) přichází z celku CZ Bělehrad s vizitkou člena reprezentace. Derlei (32) se do Portugalska vrátil z Dynama Moskva. Na jaře působil v Benfice. V nejzápadnějším cípu evropského kontinentu je dobře znám ale i díky svému předchozímu angažmá v Leirii a v Portu.

/ betinf.com, wikipedia.org

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články