Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Igor Musa nikam neodejde, hlásá prezident Hajduku

Ostatní - Igor Musa nikam neodejde, hlásá prezident Hajduku

0

Líbilo se

27.07. - To jedno procento z novinek v pravém sloupci nám za dva dny velmi povážlivě narostlo. Sledujte s námi situaci v Hajduku Split.

Prezident Hajduku Branko Grgić okamžitě stopnul odchod 34 letého stopera Igora Musy. Přitom ten měl již koupenou letenku a sbaleny věci směr Izrael.

"Nikoho prodat nepotřebujeme a tím pádem z Hajduku do zimy nikdo neodejde.Sezóna je dlouhá, čeká nás odveta s Budučnosti Podgorica a potřebujeme všechny hráče.To, že se trenérovi nehodil do základní sestavy ještě neznamená, že může odejít. Navíc já si myslím, že na základní jedenáctku Igor má a takoví Cernat a Gabrič se od něho mají co učit! Těmito slovy šokoval chorvatskou veřejnost dnes v tisku prezident klubu.

Igor Musa byl podle svých slov dost překvapen, myslel si, že již je vše kolem jeho odchodu dohodnuto.Nicméně poznamenal, že ho důvěra prezidenta velmi těší. Trenér jako třetí zúčastněný akorát poznamenal, že "v mužstvu je dobrá nálada, na sobotní derby s Interem Zaprešič očekává plné tribuny a vítěznou generálku před odvetou s Budučností."

Lze z toho vyvodit, že se Igor v sobotu dostane na trávník stadionu Poljudu? To se dozvíme kolem 20 hodiny.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články