Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview 2. kola HNL

Ostatní - Preview 2. kola HNL

0

Líbilo se

27.07. - AKTUALIZOVĂ�NO! Fotbalportal Vám přináší preview 2.kola chorvatské fotbalové ligy, které budeme ještě do začátků zápasů aktualizovat. Již teď se ale dozvíte některé zajímavé informace. Všechny zápasy začínají v sobotu od 20 hodin.

DINAMO ZAGREB – NK ZADAR 1

Zatím nejsou známy žádné absence u loňského mistra, které by stály za váhání nad tipem.Nováček ze Zadaru bude sbírat body především doma, kde má vynikající fanoušky. Jenže ti to mají do hlavního města přes 300 km a tam jich moc nepojede. Na stadionu Maksimiru se body nezískávají a nebude tomu ani tentokrát.Jen to možná nebude žádný debakl. Kurzově kolem 1,15 a důvěra 8,5/10.

HAJDUK SPLIT – INTER ZAPREĹ IČ 1

Tenhle zápas bych vložil do stejného balíčku.Hajduk ztratil bod na Zadaru (Fotbalportal předpokládal), ale zápas s dalším nováčkem bude generálka na odvetu poháru UEFA s Podgoricou. Domácí se nemohou šetřit, protože by jim Dinamo mohlo zase bodově utéci, takže rozhodně nenechají nic náhodě a vyhrají.Možná by se v obraně mohla objevit posila největšího jména, bývalý reprezentant Igor Tudor alespoň na pár minut.Kurzově kolem 1,2, důvěra stejná na 8,5/10.

NK RIJEKA – CIBALIA VINKOVCI 1

Rijeka pro mne překvapivě vyhrála v prvním kole na Interu, ale i Vinkovčané porazili doma Varteks 1:0. Přístavní mužstvo s novým trenérem již má zpět staronové ambice, což je nejhůře třetí místo v lize. K tomu jim může pomoci vycházející hvězda kapitána Anase Sharbiniho. Pro mne je tento zápas také jednoznačný, obzvláště když osobně znám stadión v Rijece a tam se body pro hosty nesbírají. Loni 1:2 a 4:1. Kurzy kolem 1,5 si zahraju za 8/10.

NK Ĺ IBENIK – NK ZAGREB 02

Loňský nováček po sezónním výprodeji dostal výprask 5:0 na Maksimiru a jak jsem psal, druhá sezóna bude pro něj tragická a podle mne záchranu neustojí. Loni sice doma 1:0, ale hosté jsou podstatně fotbalově silnější (i když také hodně prodali). Já si v riziku zahraju dvojku s kurzem kolem 2,55, pro obezřetnější doporučím dvojtip s kurzy kolem 1,4 s důvěrou 6,5/10. Po aktualizaci na výše uvedeném trvám a předkládám pravděpodobné sestavy:

Ĺ ibenik: Slavica, A. Bulat, Kulušić, Raič, Lapić, Roglić, Kralj, Vitaić, Gabriel, Ĺ ubić, Zec.

Zagreb: Stojkić, Labudović, Nadarević, Mikulić, Kartelo, Mujdža, Brkljača, Ibričić, Čutura, Lovrek, Grgić.

SLAVEN BELUPO –MEDIMURJE ČAKOVEC méně než 2,5 gólu

Loni spolu 2:0 a 1:0. V prvním kole prohráli hráči Slavenu v Osijeku 1:0, když po celý zápas byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Čakovčané doma prohráli 0:3 se Zagrebem, když se nezmohli skoro na nic. Tady budou obě mužstva hrát na remízu a moc gólů také padat nebude. Kurz 3,5 na plichtu je do wildu (kombi tiketu) zajímavý, ale zdá se mi pravděpodobnější sázka méně než 2,5 gólu v kurzu 1,8 s důvěrou 6/10.

VARTEKS VARAŽDIN – NK OSIJEK méně než 2,5 gólu nebo 1

Loni spolu 3:1. V prvním kole Varteks prohrál na Cibalii, Osijek doma porazil Slaven. Ani v tomto zápase neočekávám přestřelku, takže opět nabídnu sázku na méně než 2,5 gólu s kurzem 1,75 a důvěrou 6,5/10. Nejnovětší informace nám prozradili pravděpodobné sestavy a také to,že se miska vah ohledně výhry hodně přehoupla na stranu varaždínských,takže i jednička bude dobrým tipem s kurzem 1,9 a důvěrou 6,5/10. Pravděpodobné sestavy:

Varteks: Runje - Prahić, V. Vuk, Melnjak, Mujanović - Lučić, Golik, Papa, Mumlek - Novinić, Semler.
Osijek: Skender - Smoje, Vida, Babić, Višević - Vitaić, Ĺ olić, Lončarević - Pavličić, Jukić, Primorac.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články