Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Trenčín se nebojí

Ostatní - Trenčín se nebojí

0

Líbilo se

25.07. - Během dvou kol slovenské Corgoň ligy inkasoval AS Trenčín hrozivých deset branek a vstřelil pouze jednu. Krčí se na poslední příčce v lize, která má celkem dvanáct účastníků.

V příštím kole se utká Trenčín s Artmedií a mnozí očekávají další debakl AS. V prvním kole podlehl vysoko Žilině 1:7, ve druhém kole už o něco mírněji doma Bánské Bystrici 0:3.

"Bolí to. Ne nula v kolonce získaných bodů, ale těch deset inkasovaných branek," řekl pro slovenský portál SME.sk Róbert Rybníček, generální manažer Trenčína. Ovšem strategii měnit v Trenčíně nehodlají.


"Skóre je hrozivé, ale na to se nahraje. Takový úvod jsme sice nečekali, ale stále jsme prohráli jen dva zápasy. Měníme však herní systém i mentalitu týmu a to je bolestný proces. Jeden měsíc je moc krátký čas na to, aby byly hned vidět výsledky," dodává Rybníček a vědí to podle něho i holandští majitelé klubu: "Zatím nás nijak nekritizují."

Ovšem fanouškům Trenčína se poslední výsledky nezamlouvají a hlavně poslední prohru doma s Bystricí nesli hodně těžce. Jejich soupeř z druhého kola nového ligového ročníku totiž za celé uplynulé jaro nevyhrál na hřišti

"Nevím, zda jsme v tom sami nebo ne, ale musíme to zvládnout. Budeme hráče dále přesvědčovat že na to mají a doufat, že náš fanoušci neopustí. Ale není to pro ně jednoduché. Musíme být trpělivý," tvrdí Rybníček.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SME.sk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články