Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview 4. kola HNL

Ostatní - Preview 4. kola HNL

0

Líbilo se

09.08. - Fotbalportal přináší preview 4. kola Chorvatské ligy, které bude již ve stínu následných zápasů o pohárovou Evropu.

DINAMO ZAGREB – CIBALIA VINKOVCI 1 i v hcp

Začátek v pátek ve 20 hodin.

Mistr ligy je bez ztráty bodu a kádrem úplně jinde.Jsou po třech kolech jako jediní bez ztráty bodu a i když Cibalia hraje letos dost sympaticky, zápas bude jen o skóre… Loni dvakrát 4:0. Kurzy vidím zatím jen na počet gólů, over je za 1,42, což si myslím, že je méně než vytvoří na hcp.

NK ZADAR –INTER ZAPREĹ IČ 1

Začátek v sobotu ve 17,30 hodin.

Hosté jsou jasnými adepty na sestup, naopak Zadar si chce ligu zachovat na úkor Ĺ ibeniku. Doma dvakrát remizovali se silnějšími soupeři, Inter musejí porazit. Kurz 1,55 musím hrát s důvěrou 6,5/10.

HAJDUK SPLIT – NK OSIJEK hcp 02

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Domácí letos ještě nejsou v naprosté pohodě, měli starosti s potvrzením postupu v poháru UEFA. V zápasech venku spíše hrají na beton. Nesmyslný kurz na jedničku 1,24 bych potrestal proti handicapem nebo podobně, protože Osijek má super formu a může na Poljudu uhrát body nebo tam o více než gól neprohraje.

NK RIJEKA –MEDIMURJE ČAKOVEC 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Hosté sice mají lepší bilanci ohledně zápasů, ale současná situace je naprosto jiná. Domácí na svém Kantridu jsou téměř neporazitelní a zvítězí i v tomto zápase.V předchozích zápasech Rijeka dvakrát zvítězila, a jednou remizovala. Kurz 1,4 si zahraji za 7,5/10.

VARTEKS VARAŽDIN – NK ZAGREB více než 2,5 gólu

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Tohle bude také zajímavý zápas. Domácí v tragickém rozpoložení, kdy prohráli co se dalo. Naopak hosté jsou v pohodě a hrají zajímavě.Vzájemně spolu 1:1 se konat nebude! Doporučuji jednoznačně sázku na více než 2,5 gólu s kurzem 1,62 a s důvěrou 7/10.

NK Ĺ IBENIK – SLAVEN BELUPO KOPRIVNICA méně než 2,5 gólu

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Jeden z nejtěžších zápasů. Domácí budou chtít získat stabilitu v lize, hosté jsou naopak před pohárem UEFA a budou se učit bránit. Vzájemně 0:0 a 2:1, sázka na méně než 2,5 gólu by mohla vyjít s kurzem 1,85 za 6/10.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články