Zpět na » Ostatní » Neprodám Modriče do Bayernu za směšných 20 milionů euro, hlásá majitel Dinama Zagreb

Neprodám Modriče do Bayernu za směšných 20 milionů euro, hlásá majitel Dinama Zagreb

0

Líbilo se

07.08. - Fotbalportal Vám jako první přináší horkou novinku z rozpáleného Chorvatska. Majitel Dinama Zdravko Mamič má peněz dost a nechce prodávat za každou cenu.

Německý gigant Bayern Mnichov se vážně zajímá o největší hvězdu chorvatských trávníků, Luku Modriče z Dinama Zagreb a nabídl za něj 20 milionů euro! To je však podle majitele Dinama Zdravko Mamiče naprosto směšná suma a smetl ji se stolu.

Luka Modrič se narodil 5.5. 1985 v Zadaru, kde také začínal s fotbalem. Do první ligy nakoukl v Interu, ale již v roce 2004 se stěhoval na stadion Maksimir. Je 172 cm vysoký, 65 kg těžký a nejlepší post je pro něj ofenzivní středový záložník. V současné době je kapitánem Dinama a nejlepším hráčem chorvatské reprezentace.Je svobodný a má přítelkyni Vanju. Jeho největším kamarádem je Vedran Čorluka, největším nesplněným snem dát gól na Mistrovství světa.

Chorvatský tisk poté spekuloval s 30 milióny, na to Mamič připustil, že je to cena, o které by byl ochoten jednat. Připomněl ale příchody Ribéryho a Luca Toniho do Bayeru, čímž se sice vyvrátila pověstná německá škudlivost, Mamič rezolutně prohlašuje, že Bayern na Modriče již peníze nemá! Nicméně sám Modrič již jednal s prezidentem klubu Uli Hoenessem.

Mamič ho chce zřejmě ještě ukázat ve dvojzápasem s Werderem Bremen, kde by Modričova cena ještě vzrostla. Jednoznačné je, že Modrič je největší současnou hvězdou chorvatských trávníků a jeho aktuální cena je minimálně 24 milionů euro!

Faktem je, že na Werder mít Dinamo v Lize mistrů pravděpodobně mít nebude a na Chorvatskou ligu bude stačit bez Eduarda, Čorluky i Modriče. Navíc před chvilkou definitivně podepsal návrat Boško Balaban.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články