Zpět na » Ostatní » Galatasaray nabízí Slavenu svůj stadión!

Galatasaray nabízí Slavenu svůj stadión!

0

Líbilo se

07.08. - Neuvěřitelná nabídka přišla z Turecka do Koprivnice. Slavný Galatasaray Instanbul nabízí Slavenu Belupo svůj stadión.

Jak je to možné? Inu, docela lehce. První zápas 2. předkola poháru Uefa má začít již 16.8. na stadionu v Koprivnici. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby si Turci jako hostující mužstvo nezažádali o 5000 vstupenek + 300 míst pro V.I.P. Domácí stadion má však pohárovou kapacitu jen něco přes 3000 diváků celkem.

Koprivničané si toho byli vědomi, tak požádali výbor UEFA o možnost použítí přenosných montovaných tribun, které již použili na finále domácího poháru s Dinamem. Odpověď z Uefy byla pochopitelně negativní a tak přišel čas pro tuto nezvyklou nabídku. Jedná se totiž o to, že Turci slibují velmi slušné provize ze vstupného, což by se Slavenu mohlo hodit. Oba zápasy by se tedy hrály pochopitelně v Turecku, kde by padla výhoda domácího prostředí pro Koprivnici. Pokud by totiž Koprivničané přesunuli první zápas na jiný stadion v Chorvatsku, museli by za jeho propůjčení platit velmi vysokou částku, kterou by sotva pokrylo vybrané vstupné.

Tuto neobvyklou kauzu za Vás budeme nadále sledovat.

/ sportnet/Fotbalportal

Nejnovější články