Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Fotbalové osobnosti píší pro náš portál

Ostatní - Fotbalové osobnosti píší pro náš portál

0

Líbilo se

06.08. - Zítřejším dnem odstartuje pravidelná rubrika Zápisníček, do níž budou přispívat pravděpodobně nejen čeští fotbalisté.

Jako první bude legionář ve službách Artmedie Bratislava Radek Dosoudil, jistá je i účast Romana Hubníka z týmu FK Moskva. Do Zápisníčku budou velmi pravděpodobně přispívat i hráči z dalších zahraničních soutěží, včetně například italské Serie A.

V pravidelných týdeních či čtrnáctidenních odstupech budou fotbalisté přispívat na náš portál o tom, jak se jim líbí v jejich aktuálním působišti, jak jsou spokojeni s herní vytížeností a okomentují i aktuální dění soutěží, v nichž působí.

Zatímco Radek Dosoudil s Romanem Hubníkem mohou přispívat od samého počátku historie Zápisníčku, jejich případní následovníci se teprve zabydlují a zařizují si potřebné věci v nových působištích.

Do budoucna není vyloučena ani účast dalších fotbalistů, rádi bychom přizvali některého fotbalistu působícího v první francouzské, španělské, anglické a německé ligy, stejně tak některého z hráčů stále hrajících v tuzemsku.

Největší úskalí přitom představuje právě hráč působící v tuzemské lize. Kvůli vyšší objektivitě by se mělo jednat o hráče hrajícího s týmem spíše ve středu ligového peletonu (z toho důvodu, že nezasáhne do boje o titul ani udržení a bude tak oproštěn od přebytečných emocí), čímž zároveň i padá volba některého fotbalisty z tuzemské špičky - pražských S, Slovanu Liberec a Mladé Boleslavi. Na druhou stranu se musí jednat o hráče, který nastupuje pravidelně a má respekt i u soupeřů.

V současné době se rozhodujeme o několika fotbalistech, z nichž v brzké době jednoho kontaktujeme.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články