Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Vstupenky na EURO 2012 se začnou prodávat 1. března 2011

Vstupenky na EURO 2012 se začnou prodávat 1. března 2011

Vstupenky na EURO 2012 se začnou prodávat 1. března 2011 © uefa.com - první vstupenky na Euro 2012 se začnou prodávat 1. března 2011

13

Líbilo se

13.11. - Evropský šampionát ve fotbale, který za necelé dva roky hostí Polsko společně s Ukrajinou, nabídne fanouškům ke koupi více než jeden milion lístků, do veřejného prodeje tak půjde 75 procent všech vstupenek, první budou k mání 1. března 2011.

Celkem si fotbaloví příznivci mohou zakoupit 1,05 milionu lístků, které budou k dispozici od 1. března 2011. Zbytek bude věnován do podnikatelských balíčků, pro sponzory a zástupce Evropské fotbalové unie (UEFA).

Ceny vstupenek na jednotlivé zápasy ME 2012 ještě nebyly zveřejněny. Od září se mohou všichni zájemci registrovat na webové stránce UEFA a zároveň tak získat veškeré informace o prodeji vstupenek, jejichž ceny budou pravděpodobně oznámeny na jaře příštího roku. Příznivci si poté mohou zakoupit lístky na zápasy "svého" týmu, nebo na některé duely ve vybraném městě.

Kam dál?

Tomáš Reiner / Mediafax

Související odkazy
Nejnovější články