Zpět na » Ostatní » Brankář Douglas na zkoušce v Motherwellu

Brankář Douglas na zkoušce v Motherwellu

0

Líbilo se

22.08. - Současný gólman Leicesteru City, který však v poslední době upadá na Walkers Stadium v nemilost, Rab Douglas, má namířeno zpět do své vlasti. Konkrétně do desátého celku skotské ligy Motherwellu.

Pětatřicetiletý brankář přestoupil k The Foxes v roce 2005 z Celticu Glasgow. V novém působišti za dvě sezóny dostal šanci jen v 32 zápasech a od února letošního roku si zachytal akorát v tréninku. I z toho můžeme usuzovat, že trenér Martin Allen ztratil o jeho služby zájem a testování v Motherwellu je logickým vyústěním stávající situace. Navíc Douglasovi na konci týdne vyprší v Leicesteru smlouva.

„Rab s námi trénuje už několik dní. Zanechal zde dobrý dojem a chce se stát součástí našeho týmu. Nyní ještě zvažujeme několik jiných možností, ale nejpravděpodobnější je ta, že Raba angažujeme,“ uvedl trenér týmu Well Mark McGhee.

Kdysi jednička Celticu a chvíli i skotského národního týmu strávila v Celtic Parku nejúspěšnější část své kariéry. Odborníci Douglase vychvalovali až do nebes a gólman se před dvěma lety rozhodl odejít do Anglie, kde ale začal ztrácet pevnou půdu pod nohama. U reprezentace se na několik utkání stal týmovou jedničkou. Drtivá porážka 6:0 s Nizozemskem v roce 2003 mu však zlomila vaz a příležitost dostali jiní. Nyní to vypadá, že se začíná blýskat na lepší časy a Rab Douglas opět bude stabilně hrát.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články