Zpět na » Ostatní » Preview 5. kola HNL

Preview 5. kola HNL

0

Líbilo se

17.08. - Fotbalportal přináší preview 5. kola Chorvatské ligy.

INTER ZAPREĹ IČ – NK Ĺ IBENIK

Začátek v pátek ve 19 hodin.

Soupeři spolu ještě nehráli, ale bude to souboj o sestup. Já bych se tomuto zápasu obloukem vyhnul, protože zatím nejsou k dispozici žádné konkrétní informace, která by mne utvrdily pro nějaký jistý tip.

CIBALIA VINKOVCI – NK ZADAR 1

Začátek v sobotu ve 17 hodin.

Ani tito soupeři spolu ještě nehráli, ale jak jsme předpokládali na začátku sezóny, Zadar se bude chtít udržet především díky domácím zápasům.Venku hrál jednou, a to na Dinamu a dostal 1:5. Vinkovčané doma porazili Varteks a remizovali s Hajdukem. Na Zadar budou také stačit, kurz na jedničku máme 1,55 s důvěrou 7/10.

MEDIMURJE ČAKOVEC – HAJDUK SPLIT

Začátek v neděli ve 17 hodin.

Loni vzájemně na tomto hřišti 2:4 a 0:2. Letos doma Medimurje porazilo akorát Varteks a prohrálo s Zagrebem. Naopak Hajduk není přesvědčivý, včera po solidním výkonu prohrál v poháru UEFA se Sampdorií.Na HNL by kvality Hajduku měly hravě stačit, ale něco mi říká, že mužstvo není v psychické pohodě a moulovy v Čakovci minimálně bod ztratit.

NK OSIJEK – DINAMO ZAGREB

Začátek v neděli ve 20 hodin.

Loni spolu 0:4, tento výsledek se rozhodně opakovat nebude, protože Osijek se tuto sezónu předvádí v lize ve velmi slušném světle.Doma zatím neprohrál,porazil Slaven a remizoval s Rijekou. Hosté jsou naprostým suverénem ligy, navíc sehráli dost nešťastnou partii v Lize mistrů, kde po daleko lepším výkonu prohráli 1:2.Odveta je až za 14 dní, takže se šetřit v Osijeku nebudou, když možná nenastoupí úplně základní jedenáctka.Kurz na dvojku je 1,6, dal by se zkusit s menší důvěrou 5,5/10.

SLAVEN BELUPO - VARTEKS

Začátek v neděli ve 19 hodin.

Loni spolu 3:2, to je výsledek, který by se opakovat mohl.Domácí mají v nohách těžký zápas s Galatasaray (1:2)a hosté nastoupí prvně pod novým trenérem, takže bych očekával podstatně vyrovnanější zápas než odpovídá kurz 1,42. Varteks sice ještě letos nebodoval, ale jednou se to zlomit musí a proč ne zrovna na hřišti unaveného Slavenu?

NK ZAGREB – NK RIJEKA

Začátek v sobotu ve 17 hodin.

Tohle bude magnet kola, hosté s vynikajícím kapitánem Sharbinim ztratili letos jediný bod. Loni se zde prezentovali se střídavým úspěchem (1:3, 1:0), naopak výkony domácích jsou v této sezóně hodně nevyrovnané.Očekával bych dělbu bodů.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články