Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Polák musí svůj návrat k fotbalu odložit, na hřiště se vrátí až příští sezonu

Polák musí svůj návrat k fotbalu odložit, na hřiště se vrátí až příští sezonu

Polák musí svůj návrat k fotbalu odložit, na hřiště se vrátí až příští sezonu © rsca.be - Jan Polák

2

Líbilo se

24.03. - Český fotbalista Jan Polák, který je od srpna minulého roku po zranění kolenních vazů ze zápasu se Standardem Lutych mimo hru, se v letošní sezoně na fotbalové trávníky asi nevrátí. Podle serveru listu Het Nieuwsblad má český záložník v operovaném kolenu zánět a svůj návrat musí odložit.

Devětadvacetiletý fotbalista byl několik posledních týdnů v přípravě s mužstvem, tu však musí kvůli zánětu znovu přerušit.

Původně chtěl český reprezentant zasáhnout do play-off belgické ligy, list Het Nieuwsblad ale spekuluje nad tím, že se vrátí až v příští sezoně.

Velký pokrok neudělal ani polský obránce Anderlechtu Marcin Wasilewski. Toho na konci září minulého roku brutálně fauloval Axel Witsel ze Standardu Lutych a způsobil mu dvojitou otevřenou zlomeninu lýtkové a holenní kosti.

Wasilewski by se mohl k tréninku vrátit v červnu, avšak první měsíc bude moci s týmem pouze vyklusávat a až poté i kopat do míče.

Michal Sitek / Mediafax

Nejnovější články