Zpět na » Ostatní » Maxi Moralez: Rusko předčilo mé očkávání

Maxi Moralez: Rusko předčilo mé očkávání

0

Líbilo se

15.08. - Jeden z nejpřekvapivějších přestupů letošního léta má na svědomí FK Moskva, který do svých řad přilákal Argentince Maximiliana Moraleze. Hvězda nedávno skončeného šampionátu dvacetiletých v Kanadě se médiím svěřila se svými prvními dojmy z nového prostředí.

Dvacetiletý záložník se stal vůbec nejdražší posilou v historii FK Moskva. Ten za něj zaplatil 12 milionů dolarů, tedy částku asi 250 milionů korun. Včera byla vycházející hvězda poprvé představena fanouškům aktuálně třetího týmu Premier Ligy.

"Z Moskvy a mého nového týmu mám zatím jen pozitivní dojmy. Vím, že v Rusku se více klade důraz na fyzickou kondici a taktiku, ale to běžné všude v Evropě a pokud tu chci hrát, musím si na to zvyknout. Celkově můžu ale říct, že ruský fotbal předčil moje očekávání," říká Moralez.

"V přestupu hráli hlavní roli moji krajané Pablo Barrientos a Ektor Brakamonte, kteří už tu hrají. Jinak nemám obavy, že se tu neprosadím. Budu akorát muset krotit své emoce, které mají všichni argentinští hráči vrozené. Pokusím se je na hřišti nedávat najevo. V kondici jsem dobré, trenérovi budu k dispozici už pro příští zápas," nepochybuje o úspěšné ruské misi nový spoluhráč Romana Hubníka a Tomáše Čížka.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/sport.express.ru

Nejnovější články