Zpět na » Ostatní » Jestli doma nevyhrajeme, v Zagrebu nás čeká peklo

Jestli doma nevyhrajeme, v Zagrebu nás čeká peklo

1

Líbilo se

14.08. - aneb Fotbalportal Vám přináší ohlasy německého tisku, jaký respekt mají ve Werderu z Dinama Zagreb.

„Těžko je říci, kdo je v utkání favoritem,“ komentuje pro Bild Per Mertesacker a pokračuje: “Dinamo neprohrálo 34 zápasů v řadě, po začátku ligy má ze čtyř zápasů plný počet bodů a skóre 16:2.“

Chorvatský internacionál Jurica Vranješ upozorňuje novináře i hráče Werderu, že Dinamo nemohou v žádném případě podcenit a na stránkách Werderu vychvaluje nákup a formu Boško Balabana, který samozřejmě nastoupí v základu. Dále podotýká, že chyby, které vytvořili v prvním zápase s Bochumí rozhodně nemohou opakovat. Nejsme Arsenal, proti němu by Dinamo neuspělo, proti současnému Werderu šance má. Avšak i přes obavy chtějí brémští postoupit dále.

Kapitán Baumann by již měl nastoupit za Bremen od začátku, naopak mimo hru budou určitě Tim Borowski, Clemens Fritz a Ivan Klasnič. Němci vědí, že pokud doma nevyhrají nějakým slušným rozdílem, v Zagrebu na Maksimiru je bude čekat třiceti tisícové peklo a tam nebudou mít nejmenší šanci.

Můj osobní tip je 2:1, rozhodně budu sázet na více než 2,5 gólu (kurz 1,65 – důvěra 6/10) a také sázku Dinamo dá gól (kurz 1,5 – důvěra 6,5/10). V odvetě očekávám výsledek 3:0 a jednoznačný postup Dinama do skupiny Ligy mistrů (kurz 4,75 – důvěra 5/10).

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články