Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Martin Škrtel představil v pátek v Bratislavě novou kopačku T90 LASER III a tréninkový program NIKEFOOTBALL+

Ostatní - Martin Škrtel představil v pátek v Bratislavě novou kopačku T90 LASER III a tréninkový program NIKEFOOTBALL+

Martin Škrtel představil v pátek v Bratislavě novou kopačku T90 LASER III a tréninkový program NIKEFOOTBALL+ © -

0

Líbilo se

25.01. - Martin Skrtel zahájí jarní sezónu v nových kopačkách, které obouvají i další slavní hráči jako např. Fernando Torres nebo Wayne Rooney.

Nike odtajnila příští generaci kopaček - Total90 Laser III. Tento model je vybaven přepracovanou zónou pro střely „Shot Shield“, která přináší lepší přesnost a větší razanci. Nákupem těchto kopaček se vám navíc otevře přístup do světa Nike Football+.

Nike Football+ je digitální tréninkový program, který pomáhá hráčům zlepšit jejich dovednosti, zpřístupňuje jim informace a rady od nejlepších světových hráčů a trenérů. Dozvíte se tu například informace ze zákulisí italského velikána, klubu Juventus Turín, nebo můžete absolvovat podrobnou výuku osobních triků od Fernanda Torrese z FC Liverpool. Nike Football+ je dostupný přes web, internet v mobilu nebo aplikaci pro iPhone. Do digitálního tréninkového programu Nike Football+ lze vstoupit na stránkách www.nikefootball.com.„Na vývoji kopačky Total90 Laser III jsem úzce spolupracoval s týmem Nike návrhářů, což hodně posunulo mou hru a ve výsledku mi poskytlo lepší přesnost, větší sílu a citlivější faleš, kterou můžu dát míči,“ říká Fernando Torres. „Na systému Nike Football+ se mi líbí, že teď může každý hráč vylepšit své dovednosti díky radám špičkových trenérů, které se týkají práce na hřišti i mimo ně.“

„Vytváříme ty nejvýkonnější kopačky, jaké jsou dnes dostupné,“ říká generální manažer fotbalové divize Nike Bert Hoyt. „Ale to není vše. Kombinace této technologie s digitálním tréninkovým programem Nike Football+ znamená, že hráč nekupuje jen kopačky, ale kompletní balíček pro vylepšení své hry.“Během vývoje agresivně vypadajících svítivě zelených, červených a černých kopaček Total90 Laser III designéři Nike detailně analyzovali biometrii kopu do míče, aby ještě lépe porozuměli vztahu mezi kopačkou a míčem. Mimořádná pozornost byla věnována oblasti nártu a způsobu, jakým hráči zasahují míč a dávají mu faleš.

Výsledkem je nový „Shot Shield“ navržený pro čistší zasažení míče, a tím větší razanci, lepší faleš míče a vyšší přesnost.

TOTAL90 LASER III


Lepší kontrola při vysoké rychlosti
Provedení nártu - pět dílců na kopačce vytváří jednotnou zónu pro zasažení míče a zaručuje hladší povrch pro rovnoměrné rozmístění tlaku. Dílce jsou navrženy jako pět oddělených jednotek, ale fungují jako jedna, díky čemuž je dosaženo flexibility a plynulosti při kontaktu míče s kopačkou.

Větší přesnost
Pokroková pěna s pamětí - zajišťuje hladký a rovnoměrnější povrch pro větší přesnost při střelbě. Tato jedinečná pěna se přizpůsobí požadavkům jednotlivých hráčů.

Zvýšené tření, lepší faleš
Propracované lamely - zvýšené lamely z TPU na vnitřní straně boty produkují vyšší tření při kontaktu s míčem a napomáhají tak k větší falši v momentě, kdy je to nejvíc potřeba. Každá lamela je na kopačce strategicky umístěna pod takovým úhlem, aby poskytla lepší kontrolu nad trajektorií míče a zároveň se při kontaktu s míčem ohnula a zajistila hráči lepší zpracování a cit.

Kopačky Total90 Laser III jsou vyrobeny z luxusní syntetické kůže Teijin nebo z kůže nejvyšší kvality pro maximální komfort a výkony.

Tým designérů dále přemístil šněrování do více asymetrické pozice a docílil tím hladší plochy pro čistší střely a lepší uzpůsobení boty chodidlu. Stabilita a pohodlí jsou vylepšeny díky posílení vnější patní části a podešve.

/ Nikefooball.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články