Zpět na » Ostatní » Ivan Pudar již není trenérem Hajduku Split !

Ivan Pudar již není trenérem Hajduku Split !

0

Líbilo se

23.08. - Jak Vás Fotbalportal informoval nedávno v novinkách, tak očekávaná věc se naplnila.

Po středeční večeři v rybí restauraci "Nikola" ve Stobreči oznámili majitelé Hajduku Ivanu Pudarovi, že již není jeho trenérem. Důvodem odvolání jsou tragické výsledky v domácí lize a prohra se Sampdorií Genova v poháru UEFA.

"Do soboty, kdy nás čeká Zagreb, chceme znát jméno nového trenéra ," hřímá Ivica Ĺ urjak, hlavní manažer klubu a dodává: "Do té doby povedou mužstvo první asistent Mario Čutuk a trenér brankařů Tonći Gabrić. Jednáme se čtyřmi trenéry, rádi bychom u mužstva viděli Sergija Krešića, který jako náš bývalý trenér zná zázemí a mentalitu mužstva z Poljudu. Ze zahraničí se nám jeví jako vhodný kandidát Srečko Katanec (který však trénuje reprezentaci Makedonie - pozn. autora) a také český trenér působící dlouhodobě v Itálii Zdeněk Zeman."

Nesmíme zapomínat také na Elvise Scoriju, bývalého úspěšného hráče i trenéra Rijeky, který jako její trenér získal Chorvatský pohár v roce 2005. Podle mínění Fotbalportalu právě tento trenér usedne na křeslo Hajduku, protože Katance Makedonský fotbalový svaz neuvolní a nemyslím si, že by Hajduk splnil finanční požadavky trenéra Zemana. A Krešič je z nouze cnost.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články