Zpět na » Ostatní » Preview 6. kola HNL

Preview 6. kola HNL

0

Líbilo se

23.08. - Fotbalportal Vám přináší preview dalšího kola Chorvatské ligy.

DINAMO ZAGREB – MEDIMURJE ČAKOVEC 1 v hcp

Začátek v pátek v 19 hodin.

Domácí tento zápas vezmou jako generálku na Werder Bremen a udělají si z hostů střelnici. Loni vzájemně 4:1, a to dokonce 2x. Podobný výsledek se dá na stadionu Maksimiru očekávat v pátek opět. To ještě předpokládám, že Modrič bude hrát maximálně poločas, aby byl na středu fit a byl přítomen historiky prvnímu postupu Dinama do základní skupiny Ligy mistrů!

Hcp je málokde zatím vypsán, kurzově se pohybuje kolem 1,4 a od věci také není zahrát více než 2,5 gólu s podobným kurzem.Vše s důvěrou 7,5/10.

INTER ZAPREĹ IČ – CIBALIA VINKOVCI 1

Začátek v pátek v 19 hodin.

Bude-li se chtít Inter v lize zachránit, musí venku málo nebezpečnou Cibalii jasně porazit.Hosté si trošku vykopali hrob minulou prohrou doma se Zadarem, takže na ně teď bude vyvíjen větší tlak.Domácí jsou na to již několik let zvyklí. Já bych si v kurzu 2,0 tu jedničku zkusil zahrát, ale s menší důvěrou 5,5/10.

NK ZADAR – NK OSIJEK 0

Začátek v sobotu v 17 hodin.

Zadar v minulém kole překvapil výhrou v Cibalii a objevil báječného střelce Terkeše. Osijek pokračuje ve vyrovnaných výkonech.Ztrácí body s favority, ale s horšími mužstvy vyhrává. Vzhledem k bouřlivému domácímu publiku věřím domácím,že bod uhrají.Kurz na remízu 3,15 mne nemůže nechat klidným a tak si jej klidně s důvěrou 5/10 zahraji.

HAJDUK SPLIT – NK ZAGREB 1

Začátek v sobotu v 19 hodin.

Domácí již s novým trenérem (v tuto chvíli jeho jméno ještě není známo) musejí rozhodně bodovat,protože ztráta na čelo ligy je po pěti kolech hrozivých šest bodů. Loni spolu 3:1 a 2:0, jeden z výsledků očekávám na Poljudu i Sobotu. Kurz 1,5 na jedničku s důvěrou 7,5/10.

NK Ĺ IBENIK – VARTEKS VARAŽDIN 1

Začátek v sobotu v 19 hodin.

Hosté jsou v totálním rozkladu, vyhodili trenéra Kužeho a v posledním zápase již bez něj inkasovali dosud největší debakl, když prohráli na Slavenu 0:6. Domácí, mají-li pomýšlet na setrvání v soutěži musejí nutně zvítězit. Kurzy na jedničku jsou shodné jako u Hajduku, ale již rozhodně ne důvěra. Zde bude podstatně menší, a to 6/10.

NK RIJEKA – SLAVEN BELUPO 10

Začátek v sobotu Ve 20, 05 hodin.

Utkání kola bude vysíláno v místní televizi, pomineme-li Dinamo, půjde o souboj dvou aktuálně nejlepších mužstev ligy. Loňský zápas skončil 2:0, takhle hladké to letos Rijeka mít nebude. Slaven se veze na vítězné vlně, v poháru UEFA celkem nešťastně prohrál s velkým favoritem Galatasaray 1:2, ale předváděné výkony mu na špičku HNL bohatě stačí. Rijeka na Kantaridu zase hýčká svoji největší perlu, Anase Sharbiniho. Internetové kurzy kolem 1,75 jsou velkým úletem, v tom případě bych doporučoval zahrát si dvojtip proti handicapu. Pokud Rijeka vyhraje, maximálně o gól, ale já bych se o něco více přikláněl k remíze.Nečekám gólovou přestřelku, takže i méně než 2,5 gólu v kurzu kolem 1,85 by se s malou důvěrou dalo zkusit.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články