Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » FotbalPortal.cz hledá spolupracovníky!

Ostatní - FotbalPortal.cz hledá spolupracovníky!

0

Líbilo se

27.08. - Sportovní internetový server FotbalPortal.cz připravil pro své návštěvníky a čtenáře další zajímavou nabídku. Hledáme spolupracovníky pro nově vznikající projekt! Pokud máte zájem podílet se na svém oblíbeném portálu, tak neváhejte a pokračujte ve čtení článku dále…

Jak již mnoho lidí ví, FotbalPortal.cz patří do portfolia společnosti MITON CZ, která v současné době ve spolupráci s naším portálem vytváří nový projekt nazvaný Multicast. Tento jedinečný projekt bude mimo jiných možností také přinášet návštěvníkům serveru FotbalPortal.cz textové ONLINE přenosy ze všech utkání české Gambrinus ligy.

Pokud budete mít zájem zapojit se do tohoto projektu, pokuste se napsat zápasovou reportáž z jakéhokoliv utkání české Gambrinus ligy, kterou zašlete společně s vaším jménem a informacemi o sobě na e-mail hodbod@fotbalportal.cz. Jako předmět e-mailu použijte slovo Online přenos.

Jednou ze zásadních podmínek pro tvorbu textových ONLINE přenosů je vlastnictví přenosného počítače.

FotbalPortal.cz hledá spolupracovníky zejména z těchto oblastí: Praha, Brno, České Budějovice, Kladno, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Teplice, Zlín.

Děkujeme za Váš zájem a věříme, že se do tohoto nově vznikajícího projektu zapojí co nejvíce návštěvníku a čtenářů našeho portálu.

Kontaktní osoba:

Tomáš Hodboď
Manažer projektu

tel.: +420 737 822 863
e-mail: hodbod@fotbalportal.cz

/ FotbalPortal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články