Zpět na » Ostatní » Redaktoři FotbalPortal.cz zkoušejí tipovat: Chelsea v City, vedoucí Leverkusen jede do Hannoveru

Redaktoři FotbalPortal.cz zkoušejí tipovat: Chelsea v City, vedoucí Leverkusen jede do Hannoveru

Redaktoři FotbalPortal.cz zkoušejí tipovat: Chelsea v City, vedoucí Leverkusen jede do Hannoveru © -

6

Líbilo se

05.12. - I zítra nás čekají skvělé zápasy a my jsme opět vybrali pět nejzajímavějších duelů. Například zápasy Manchester City - Chelsea, AC Milán - Sampdoria nebo Juventus - Inter.

Adam Tkadlec:

Man. City - Chelsea
Velmi těžké utkání pro oba celky. Chelsea sice v týdnu vypadla v
poháru, ale naznačila, že její prioritou je liga. Proto si myslím, že
v Manchesteru neprohraje.
Tip: 02

Juventus - Inter
Obrovský šlágr, který podle mě nebude mít vítěze. Inter si jede do
Juventusu pro bod.
Tip: 0

AC Milán - Sampdoria
Sampdorie by se v případě vítězství mohla AC přiblížit na rozdíl
jediného bodu. Tento zápas bude ale pro hosty velmi těžkým oříškem
a podle mě si AC doma tři body pohlídá.
Tip: 1

Hamburk - Hoffenheim
Další souboj dvou sousedů v tabulce. Vítězství přeji Hamburku, ale
bojím se, že bude remíza.
Tip: 0

Hannover - Leverkusen
Vedoucí celek tabulky určitě nejede do Hannoveru jen tak pro nic za nic.
Jede pro tři body, které podle mě také získá.
Tip: 2

Tomáš Dvořák:

Man. City - Chelsea
Manchester City zatím v lize tápe, posledních sedm zápasů zremizoval a v tomto utkání se také dá čekat remíza. City však v poháru předvedla skvělý výkon a porazil Arsenal 3:0. To Chelsea předvedla obrácený výkon. V lize dál vede, když porazila Arsenal také 3:0. V poháru však tým okolo Petra Čech prohrál 4:3 po penaltách. Český gólman však do tohoto zápasu nenastoupil. Jak jsme řekl na začátku, od této bitvy očekávám remízu.
Tip: 0

Juventus - Inter
Juventus má velkou marodku a tak to bude mít v utkání proti prvnímu Interu velice těžké. Inter naopak předvádí velice vyrovnané výkony a naprosto zaslouženě vede ligu. Zítra bych tipoval neprohru Interu.
Tip: 02

AC Milán - Sampdoria
Další skvělý duel v italské nejvyšší soutěži. AC Milán už dloho nikdo nezastavil a zítra se o to pokusí Sampdoria, který v poslední době tápe. Proti Janovu prohrála 3:0 a v poháru vypadla, když prohrála s Livornem 1:2. Zítra by se však Sampdoria měla radovat minimálně z bodu.
Tip: 02

Hamburk - Hoffenheim
Tento zápas bude hodně těžký na tipování. Hamburk zatím jeden, to samé se dá říct i o Hoffenheimu. Navíc je to souboj sousedů v tabulce. Tipuji remízu.
Tip: 0

Hannover - Leverkusen
Hannoveru se zatím nedaří a je až dvanáctý. Leverkusen zatím šlape na plný plyn a ligu vede. Zítra by se nemělo nic měnit a Leverkusen by měl Hannover porazit. Střelecky by se mohl opět prosadit Kieß,,ling, který naprosto jasně vede tabulku střelců.
Tip: 2

Jan Novák:

Man. City - Chelsea:
Tipování to rozhodně není snadné. Oba týmy vyznávající modrou barvu mají velmi dobrou formu, oba v předešlých zápasech nastřílely po třech brankách Arsenalu. Pokud by se hrálo na Stamford Bridge, tipoval bych jasnou výhru Chelsea, takto si troufám říct jen to, že se nedočkáme remízy a vyhrát skutečně můžou oba celky. Chelsea je favoritem, ale pokud letos klopýtla, tak na hřišti soupeře a Citizens jsou schopni Chelsea potrápit a klidně i porazit.
Tip: 12

Juventus - Inter:
Srdce velí Juventus, ale rozum? Ten říká, že Inter je favoritem. I když je stále pravdou, že pokud může někdo Inter porážet z italských celků tak AC a Juventus. Inter si ovšem po posledních výsledcích především v Lize mistrů nesmí dovolit zaváhat a praktikuje nejen kvalitnější fotbal, ale také má výrazně kvalitnější tým. Takže očekávám vítězství hostí 1:3.
Tip: 2

AC Milán - Sampdoria:
Tady asi není co řešit. Rossonerri se vzpamatovali ze špatného úvodu sezony a momentálně jsou schopni porazit v Itálii kohokoliv. Rukopis Leonarda v předváděné hře ještě vidět příliš není, každopádně „to dělá chytře“. Prostě sází na to nejlepší co do jmen i co do formy, co má k dispozici. Sampdoria navíc venku bývá poloviční a má za sebou debakl od FC v derby. Cokoliv jiného než vítězství AC by bylo překvapením.
Tip: 1

Hamburk - Hoffenheim:
Německá bundesliga udělala v posledních třech letech obrovský progres a nejeden zápas má skutečně velkou kvalitu. Bohužel ji nemám možnost sledovat více, na zápas těchto dvou soupeřů si ale čas nejspíše udělám. Hamburku se nedaří, Hoffenheim na podzim ukazuje, že loňská sezona nebyla náhodou. Styl i myšlení tohoto klubu je velmi sympatické. A pokud se Hoffenheim chce udržet na dostřel čelu tabulky, musí vyhrát, a kdy jindy by to měl Ibiševič a spol. dokázat než nyní? Tip: 2

Hannover - Leverkusen:
Tady asi platí to samé, co pro utkání AC a Sampdorie. Hannover není vyloženě tým na odstřel a dokáže předvádět kvalitní výkony, Leverkusen je ale jasným favoritem. A musí vyhrát. I když, papírové předpoklady mnohdy vezmou po úvodním hvizdu sudího za své. V tomto zápase tomu ale tak podle mne nebude.
Tip: 2

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články