Zpět na » Ostatní » Staronový trenér Hajduku po 20 letech !

Staronový trenér Hajduku po 20 letech !

0

Líbilo se

24.08. - Jak Vás Fotbalportal po celý týden informoval, v historicky druhém nejlepším chorvatském klubu se situace vyjasnila. Přečtete si dále, jak všechno dopadlo.

Když dnes přesně přesně v 10:30 hod nastoupila v bleděmodrém salonku silná pětka Hajduku, bylo všem jasno. Ze dveří totiž postupně vyšli: prezident klubu Branko Grgić, hlavní manažer Ivica Ĺ urjak, sportovní ředitel Tomislav Erceg, ředitel klubu Fredi Fiorentini a jako poslední - Sergije Krešić. Grgić přítomným šokovaným novinářům totiž přiznal, že s Krešićem komunikuje již čtyři roky, kdy se každé léto domlouvají na jeho příhodu do klubu.

„Letos jsme byli jeho příchodu nejblíže, už jsme mu připravovali i funkci, protože pan Krešić si velmi přál se do klubu na nějakou funkci vrátit. Nucený odhod trenéra Pudara nám situaci usnadnil a nebylo o řešit“ hovoří Grgić.

„ Když jsem z Hajduku před 20 lety odcházel, loučila se se mnou hrstka novinářů. Dnes je vás tady plný sál a já rád vidím, o pro vás Hajduk znamená a jsem tu s vámi rád, byla první slova nového trenéra a Krešić pokračoval:“ Hajduk je klub mého mládí a jsem hrozně rád, že tu jsem a mohu vám pomoci.Budu zde spolupracovat s velkými jmény, i když můj původní plán byl trochu jiný. Chtěl jsem objet několik evropských metropolí a přilákat do Hajduku opravdové hvězdy, ale stalo se o se stalo a já jsem teď zde.Mým hlavním cílem je přiblížit se v lize Dinamu , protože dostat se do poháru UEFA přes Sampdorii Genova je už zřejmě pozdě. Také ještě nepovedu mužstvo v sobotním zápase proti Zagrebu, protože asistent Čutak je s mužstvem celý týden a je nesmysl, abych teď do jeho práce zasáhl. Mužstvo si převezmu až v neděli, po doufám vítězném zápase,“ uzavřel Krešić.

Sergije Krešić po odchodu z Hajduku trénoval ve Ĺ panělsku mužstva první i druhé ligy, jako například Burgos, Marbellu, Betis, Meridu, Valladolid, Las Palmas, Mallorcu, Murciju a Recreativo Huelvu. S Hajdukem podepsal smlouvu na 3 roky (úplně přesně dva roky a devět měsíců).

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články