Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Gólman Ceni dal zase gól, viděl však i červenou kartu

Gólman Ceni dal zase gól, viděl však i červenou kartu

Gólman Ceni dal zase gól, viděl však i červenou kartu © oleole.com - Rogerio Ceni

13

Líbilo se

26.10. - VIDEO Brankář Rogerio Ceni, který chytá za brazilské Sao Paulo, se opět zapsal do střelecké listiny. Jeho gól z přímého kopu byl vítězný. Utkání ale nedohrál, čtvrt hodiny před koncem dostal červenou kartu.

Ceni je nejlepším střelcem gólmanů v historii. V zápase brazilské ligy vstřelil ve své kariéře už 84. gól. Opravdu unikátní!

Střetnutí mezi Santosem a Sao Paulem bylo bohaté na góly a diváci jich celkově viděli sedm. Drtivá většina ale spokojena nebyla, protože vyhrál hostující tým. A rozhodující gól dal brankář Ceni, který proměnil přímý volný kop.

V 77. minutě však musel ze hřiště. Unikajícího protihráče fauloval mimo pokutové území a rozhodčí mu ukázal červenou kartu. I bez něj ale Sao Paulo těsné vítězství uhájilo.

DŮLEŽITÉ MOMENTY 2. POLOČASU

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články