Zpět na » Ostatní » Zápisníček Martina Zbončáka, 5. kolo

Zápisníček Martina Zbončáka, 5. kolo

0

Líbilo se

24.10. - V pátém kole řecké ligy hrál Iraklis Soluň na hřišti athénského Atromitosu, se kterým se nakonec rozdělil spravedlivě o body.

V pátém kole řecké ligy nás čekal boj na hřišti týmu Atromitos Athény. Mužstvo soutěžní ročník rozjelo velice dobře a tak mu patřila před zápasem druhá příčka v tabulce. Věřili jsme, že i navzdory tabulkovému postavení soupeře můžeme v tomto utkání uspět a odvézt si do Soluně alespoň bod. Výkop byl stanoven v netradičním čase, v tomto téměř podzimním počasí, a to ve 21.15 h.

Byli jsme připraveni na úvodní tlak soupeře, který se ovšem nekonal. Naopak my jsme domácí mužstvo překvapili od prvních minut aktivní hrou. Taktický plán zněl: útočit přes mou levou stranu, což se nám dařilo, ale bez konečného efektu. Soupeř se dostal do vedení díky střele ze standartní situace v 17. minutě, střela byla nešťastně tečována naším hráčem.

I po obdržené brance jsme byli lepším mužstvem, častěji jsme drželi míč na svých kopačkách, soupeře jsme přehrávali ve středu hřiště.

Během poločasové přestávky se strhnul prudký liják, který bohužel zanechal stopy na kvalitě trávníku. Hra už nebyla tolik kombinační a častěji se míč nakopával. O výsledku zápasu rozhodla 87. minuta, kdy po rohovém kopu domácí hráč usměrnil míč do vlastní branky. Odváželi jsme si zaslouženě bod po vydařeném výkonu našeho mužstva.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články