Zpět na » Ostatní » Šest fanoušků zabránilo přestupu !

Šest fanoušků zabránilo přestupu !

0

Líbilo se

27.08. - Jak Vás již Fotbalportal informoval, sobotní zápas na Poljudu mezi Hajdukem Split a NK Zagreb se neobešel úplně tak v klidu.Po přečtení Vás prosíme o komentáře.

V neděli si vynutila delegace fanouškovské skupiny Torcida a v počtu šesti lidí jednání s prezidentem klubu Grgičem. Argumentovali zcela správně tím, že Ante Rukavina hraje v Hajduku jen půl roku (v zimě přišel ze Ĺ ibeniku) a ještě pro klub nic neudělal.To jsme viděli i z jeho vlažného přístupu k sobotnímu zápasu se Zagrebem (2:1), kdy na hřišti pobíhal jen aby se nezranil a podle všeho už měl spakován kufr do letadla směr Frankfurt.

Naprosto šokující věcí je to, že přestup byl dohodnut mezi kluby, garantoval ho i hráčův manažer Siniša Ĺ ošo a samozřejmě i samotný hráč.

Jedním z argumentů byla také hajducká hrdost, kdy hráč musí pro klub něco odvést a pak si může jít vydělávat jinam. Zástupci Torcidy uváděli příklad Eduarda Da Silvy z Dinama, který za klub i reprezentaci nastřílel spoustu gólů a odchod do Premiér League si zasloužil. 21-letý Rukavina ještě v Hajduku nic neukázal a na odchod do ciziny má dost času. A ty 4 milióny euro, co by za něj Frankfurt dal, Hajduk nepoloží ani nezachrání.

Tohle všechno byly argumenty zástupců fanouškovské skupiny Torcida, která má v Chorvatsku společně s BBB (Bad Blue Boys) z Dinama největší váhu v lize a jak je vidno, určuje i politiku klubu. Prezident Grgič totiž musel slíbit, že Rukavinu minimálně do zimy neprodá!

Napište nám Vaše názory, jak by to případně fungovalo v Česku a zda-li s takovou podporou fanoušků souhlasíte.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články