Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Jarošík je na odchodu

Ostatní - Jarošík je na odchodu

0

Líbilo se

30.08. - Český záložník ve službách skotského mistra Celticu Glasgow Jiří Jarošík připouští, že s největší pravděpodobností s uplynutím letního přestupního termínu (tento pátek) už nebude jeho jméno obsaženo na soupisce Celticu. V nejbližších hodinách totiž hodlá klub opustit.

Jarošík přestoupil do Skotska loni v červnu za dosud neupřesněnou sumu peněz. Celý pobyt bývalého fotbalisty Chelsea v Glasgow se nesl ve znamení vysedávání na lavičce, protože hlavní kouč „Bhoys“ Gordon Strachan ho povolával spíše sporadicky a když už dostal šanci, tak jen jako střídající hráč.

„Ještě pořád zbývá nějaký ten den do konce transfer okna a čekám jen na to až se mi ozve můj agent. Gordon Strachan ví, že chci odejít. Preferuji Anglii nebo Rusko,“ uvádí Jarošík pro list Herald.

Jarošík zamířil na ostrovy v roce 2005 z CSKA Moskva, když si jej vybral Jose Mourinho do Chelsea. I přes dobré výkony však byl poté odeslán na roční hostování do Birminghamu City. Přestože birminghamský celek prahnul po permanentním přestupu, Jarošík nakonec zvolil odchod do Celticu, protože v Chelsea byl na jeho pozicích přetlak a nezbylo pro něj místo. Sám hráč potvrdil, že ze Skotska chce pryč a optimální by byl přestup do nějakého anglického klubu nebo Ruska.

„Bylo by jednodušší zamířit do té či oné destinace, protože už znám jazyk. Měl jsem možnost odejít do Německa, ale nechci se učit další řeči,“ vysvětluje Jarošík svou volbu.

Podle posledních informací se ovšem ozval někdo úplně jiný a Jiří Jarošík by mohl být pro. Hráčův agent Pavel Zíka odhalil zájem Dynama Kyjev a třiadvacetinásobný český reprezentant by se ani nemusel šprtat ukrajinský slovník. Vždyť ruština s ukrajinštinou si jsou tolik podobné. Než se však za přestupním trhem svěsí opona, je nutné si ještě necelé dva dny počkat.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články