Zpět na » Ostatní » Zápisníček v plném proudu

Zápisníček v plném proudu

0

Líbilo se

09.09. - Jak jste si jistě všimli, v Gambrinus lize, druhé české lize a v Ostatních soutěžích si můžete přečíst Zápisníček. Do něho přispívají pravidelně hráči, kteří hlavně v zahraničních soutěžích přiblíží fanouškovi děj okolo dané ligy.

První začal přispívat hráč slovenské Artmedie Bratislava Radek Dosoudil, který se přímo ukázkově rozepisuje a přibližuje detailně neznalým čtenářům Corgoň ligu, na své si přijdou jistě i znalci slovenské ligy.

Podobně kvalitně jako Dosoudil píše i kapitán české jednadvacítky z nedávného evropského šampionátu v Nizozemí Roman Hubník, který informuje o dění v ruské Premier League.

Domácí soutěž prezentuje kvarteto hráčů českobudějovický Martin Vozábal, jablonecký Lukáš Vácha, teplický Martin Fenin a slávista Ladislav Volešák. Od samého začátku ligové soutěže v Česku přispívá Vozábal, Vácha, Fenin a Volešák přibyli postupem času.

Ve druhé české lize přispívá pravidelnými komentáři brankář Baníku Sokolov Josef Kubásek.

Díky opožděnému startu řecké nejvyšší soutěže, způsobené nejprve požáry a v dalším týdnu kvůli probíhajícím volbám, začne Martin Zbončák přispívat až v následujícím týdnu.

Do budoucna však není vyloučeno, že by přibyli čeští nebo slovenští hráči z Premier League, Ligue 1, Bundesligy nebo Primera Division. V Serii A jsme domluveni s hráčem Sieny Lukášem Jarolímem, jehož Zápisníček bude v dohledné době spuštěn.

Všichni hráči v týdenních odstupech komentují pro náš webový portál o tom, jak jsou spokojeni v aktuálním působišti s herním vytížením, komentují aktuální dění v soutěžích, ve kterých působí, a pro čtenáře připravují pěkný servis.


Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články