Zpět na » Ostatní » Ružomberok dostal pokutu 50.000 Sk

Ružomberok dostal pokutu 50.000 Sk

0

Líbilo se

14.09. - Na středečním zasedání potrestala Disciplinární komise Slovenského fotbalového svaz Juraje Kucku z MFK Ružomberoku zastavením činnosti na tři soutěží zápasy.

Kucko byl vyloučen v zápase Ružomberoka s Košicemi v rámci osmého kola Corgoň ligy. V souvislosti právě se zmíněným zápasem rozhodovala komise i v jiném případě.

Za hrubé nesporovní chování diváků, hození předmětů na hrací plochu, hození předmětů na trenéra hostí, nezabezpečení účinnosti zásahu pořadatelské služby a nesplnění povinností jako je nahlášení viníka řídícímu orgánu potrestala disciplinárka MFK Ružomberok k zaplacení pokuty padesát tisíc slovenských korun. Navíc musí klub do 18. září předložit konkrétní přijatá opatření na předcházení vzniku obdobných provinění.

Komise také projednávala případ trenéra MFK Košice Jána Kozáka, který po střetnutí s MFK Ružomberokem urazil nevybíravým způsobem trenéra Přemysla Bičovského. Disciplinárka vyslechla provinilého a seznámila se s verzí obou klubů i Etické komise Slovenského fotbalového svazu.

V případě Kozáka však komise ještě nevynesla konečný verdikt, který vyřkne až po doplnění stanoviskem Unie trenérů Slovenska a trenérsko-metodické komise.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/sme.sk

Nejnovější články