Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview 9. kola Corgoň ligy

Ostatní - Preview 9. kola Corgoň ligy

0

Líbilo se

15.09. - Kompletním kolem v jednotném dni i čase bude dnes od 19:30 pokračovat po reprezentační přestávce, ve které reprezentace Slovenska remizovala nejprve s Iry 2:2 a poté podlehla Walesu 2:5, slovenská Corgoň liga.

V Trnavě bude k vidění zápas se slovenským úřadujícím mistrem, Žilinou. Ovšem domácí Sparta bude chtít pokračovat ve vítězném tažení, což mu bude však komplikovat početná marodka, na které jsou Michalík, Ďuriš, Hruška a Doležaj.

Ĺ lágrem devátého kola bude zápas Nitry s Ružomberokem. Hosté do Nitry přijeli bez distancovaného Kucka, domácí tým místo Seneckého, jenž je v Turecku, vyvede na hřiště coby kapitán Ďatek.

Slovan Bratislava bude chtít v Banske Bystrici potvrdit bodový zisk ze zápasu s Nitrou, chybět mu však bude Dobrotka.

Dubnica hostí nováčka ze Zlatých Moraviec, jenž má však před ní vybudovaný tříbodový náskok a v případě výhry by Zlaté Moravce poodskočili Dubnici už na šest bodů.

Trenčín zavítá do Košic, ovšem bez trenéra Kozáka, který nesmí vést tým. Zranění jsou navíc Matič, Bjedov, Milinkovič, Novák, distancovaný je Batišta.

V posledním zápase hostí Senec Artmedi. Domácí budou spoléhat na to, že soupeř již bude myslet na čtvrteční duel s Panathinaikosem a budou se snažit využít situaci ve svůj prospěch.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/sme.sk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články