Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview 13. kola HNL

Ostatní - Preview 13. kola HNL

0

Líbilo se

27.10. - Fotbalportal Vám přináší aktuálně žhavé preview chorvatské ligy.

CIBALIA VINKOVCI – NK RIJEKA

Začátek v sobotu v 15 hodin.

Domácí jsou doma hodně dobří, ale ani Rijeka na druhém místě tabulky není bez šancí. V prvním zápase se na stadionu Kantridu rozešli výsledkem 3:0, že by jim to domácí takto oplatili rozhodně nečekám. Myslím si, že se oba soupeři rozejdou smírně.

MEDIMURJE ČAKOVEC – SLAVEN BELUPO

Začátek v sobotu v 15 hodin.

Minulý zápas těchto soupeřů dopadl 0:2 na hřišti v Koprivnici, podle mého názoru se navlast stejný výsledek bude opakovat i zde a opět se ziskem pro Belupo.

ZADAR – DINAMO ZAGREB

Začátek v sobotu v 15 hodin.

Na hřišti v Zadaru bude svátek, plný stadion a jako host mistr ligy. I když domácí budou opět spoléhat na hvězdy Župana a Terkeše, Dinamo je porazí s průměrným výkonem. Mohlo by také padnout více gólů, obě mužstva jsou laděná hodně ofenzivně.

NK ZAGREB – HNK Ĺ IBENIK

Začátek v sobotu v 15 hodin.

V tomto zápase by měly padat góly, a to především do zdecimované domácí sítě. Hráči Zagrebu jsou totiž psychicky na dně a hostující klub v čele se střelcem Vitaičem toho využije.

INTER ZAPREĹ IČ – HAJDUK SPLIT

Začátek v sobotu v 17 hodin.

Domácí podávají v poslední době velmi sympatické výkony, ale od Hajduku se chce úplně něco jiného, a to stíhání Dinama. Jejich trenér Krešič v tisku dokonce prohlásil, že jsou jako automobil BMW, která může jet 180 km/hod, ale plouží se sotva 80 km/hod. Bohužel v týdnu tento trenér náhle z „osobních důvodů“ odstoupil a klub povede Robert Jarni. V kuloárech se hovoří o sporech ohledně Ante Rukaviny. Nenastoupí ani Srdan Andrič, který v poslední době patřil k nejlepším hráčům, ani ikona klubu Igor Tudor.Velmi těžko tipovat, hosté mají kvalitu, ale jejich psychika je pod bodem mrazu, pokud dostanou první gól, sesypou se.

OSIJEK – VARAŽDIN

Začátek v sobotu v 17 hodin.

Hosté prostě musejí bodovat, pokud si příští sezónu nechtějí zahrát druhou ligu. Na druhou stranu ani Osijek doma není špatný a rozhodně pomýšlí na vyšší příčky. U Varteksu jsou některé výsledky divné, teď po výměně vedení klubu se situace snad stabilizovala. Myslím si, že by se mohla překvapivě uhrát remíza.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
GaMBler - 08.11. Odpovědět

davejte na dinamo Smajlík 18

GaMBler
Nejnovější články