Zpět na » Ostatní » Gomis prodloužil v Dundee

Gomis prodloužil v Dundee

0

Líbilo se

18.09. - Dundee United se momentálně vyhřívá na třetí příčce Skotské Premier League a tyto slastné okamžiky jsou nyní ještě vyšperkovány prodloužením smlouvy s jedním z talentovaných hráčů tohoto týmu - Morgaro Gomisem.

Dvaadvacetiletý středopoř přišel na Tannadice Park v lednu tohoto roku a hned dopomohl týmu k záchraně. Mladému Francouzovi se asi na ostrovech a zvlášť v Dundee zalíbilo natolik, že když mu klub nabídl prodloužení jeho stavájícího kontraktu do roku 2010, neváhal ani chviličku a podepsal.

„Podepsali jsme Morgana, zvlášť potom, co se momentálně v SPL nacházíme na vzestupu. Nicméně, cítíme kvalitu a chceme z něj udělat hráče základní sestavy raději dříve než později,“ uvedl trenér Terrors Craig Levein.

Gomis strávil v Dundee United dva týdny na testech, než se mu kouč rozhodl nabídnout smlouvu. A nakonec také nelitoval. Od doby, kdy je v týmu dělá velké pokroky a Levein je s jeho výkony nadmíru spokojen.

„Velice rychle se adaptoval a zvykl si na požadavky, které si Scottish Premier League klade. Jeho forma a fotbalové schopnosti na mě udělaly velký dojem. Jsem strašně rád, že s ním prodloužit o další dva roky. Jsem si jistý, že ve zlepšování bude pokračovat a do budoucna pro nás skrývá velký potenciál,“ dodal kouč United a sám hráč ho vzápětí doplnil. „Jsem v Dundee velmi šťastný a také rád za to, že tady budu moci působit i v příštích několika letech,“ sdělil Gomis.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články