Zpět na » Ostatní » V Trenčíně proběhla diskuze fans s vedením

V Trenčíně proběhla diskuze fans s vedením

0

Líbilo se

20.09. - "Níž už nebudeme, "řekl na úvod čtvrtečního setkání s fanoušky v jednom z trenčínských barů generální ředitel AS Trenčín Róbert Rybníček. Fotbalový klub, ovládaný nově Holanďany, se momentálně nachází na samém chvostu ligové tabulky pouze se čtyřmi body a vysoce pasivním skóre 9:28.

Vedení však i nadále tvrdí, že Trenčín nyní čeká vzestup až na vrchol slovenské fotbalové špičky a možná i dále.

Na setkání s fanoušky přišel i trenér Trenčína Rob McDonald se svým asistentem Martinem Stanom a několika hráči. Naproti nim seděli fanoušci rozdělení do dvou skupin - v jedné pamětníci bývalé Jednoty Trenčín, kteří vyvolali několika svými otázkami smích, ve druhé skupině ultras.

Rybníček s McDonaldem si poslechli několik nepříjemných otázek a názorů. Vedeí klubu nadále opakuje, že trenčínský vzestup je běh na dlouhé trati a Rybníček je za přístup holandského majitele vděčný.

"Jsem rád, že náš bohatý majitel je rozumný. Mohl doplnit hráče, ale já jsem rád, že můžou hrát naši fotbalisté. Momentálně máme na páté nebo šesté místo. V zimě by měli přijít asi čtyři hráči. Silní zůstanou, slabší půjdou pryč. Ale může se vyměnit i celé mužstvo," řekl na setkání Rybníček.

Anglický trenér chápe rozhořčené reakce zejména starších fanoušků, proto připomenul, ře vedení klubu i realizační klub mají svoji vizi, které je dlouhodobá. Odráží se i na nových progresivních trénincích. Trenčín je podle něho velmi pěkné město, ale potřebuje rozruch, který, jak sám doufá, pomůže opět zaplnit tribuny staričkého stadionu na Sihoti.

McDonaldsi vzpomněl i na dřívější setkání, které už zažil a které bylo podobné. Tehdy však přišlo tři tisíce fanoušků, nyní jen třicet.

Vedení tak zůstává navzdory prohrám a vysokému počtu inkasovaných branek i nadále optimistické, k čemuž se přidali i hráči. "Makáme naplno, aby přišly výsledky. Chybí nám i štěstí," uvedl brankář Roman Hodál.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Nejnovější články